• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • izšūšanas iekārtas un piederumi

Rezultāti

Izšūšanas iekārtas un piederumi - Imports eksports

 1. WERNER GRAPHICS E.U.

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WERNER GRAPHICS E.U., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas atrodas Strasshof An Der Nordbahn, Austrija.

 2. LUÍS RODRIGUES & TEIXEIRA, S. A.

  Portugāle

  Uzņēmums LUÍS RODRIGUES & TEIXEIRA, S. A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī embroidery, curtains, un diamonds nozarēs. Tas atrodas Guimarães, Portugāle.

 3. MAISON BRODERIE

  Francija

  Uzņēmums MAISON BRODERIE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī embroidering machines, embroidery machines, machines and equipment for embroidery, lace, netting and tulle, un electronic embroidering machines nozarēs. Tas atrodas Avignon, Francija.

 4. GTT GERMAN TEXTILE TECHNOLOGIES LTD.

  Vācija

  Uzņēmums GTT GERMAN TEXTILE TECHNOLOGIES LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Izšūšanas iekārtas un piederumi, embroidery machines, Izšūšanas iekārtas un piederumi, Machines, custom-built, un embroidered clothing nozarēs. Tas atrodas Konken, Vācija.

 5. ADD ON TEXTILE

  Francija

  Uzņēmums ADD ON TEXTILE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas atrodas venissieux, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MOUNTEK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MOUNTEK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī embroidering machines, un software for embroidering machines nozarēs. Tas atrodas Winterlingen, Vācija.

 2. MELCO INTERNATIONAL LLC

  Šveice

  Uzņēmums MELCO INTERNATIONAL LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Web services, embroidering machines, un software for embroidering machines nozarēs. Tas atrodas Steckborn, Šveice.

 3. F.LLI FOGGIATO SRL

  Itālija

  Uzņēmums F.LLI FOGGIATO SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, accessories for sewing machines, sewing machine dealers, un wholesale of sewing machines nozarēs. Tas atrodas Montebelluna, Itālija.

 4. VITOR FERREIRA

  Portugāle

  Uzņēmums VITOR FERREIRA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī embroidered articles nozarēs. Tas atrodas Vila Nova De Famalicaõa, Portugāle.

 5. LIDER

  Turcija

  Uzņēmums LIDER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī sewing threads, cotton spun yarns and sewing threads, un textured silk yarns nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. ZSK STICKMASCHINEN

  Vācija

  Uzņēmums ZSK STICKMASCHINEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī embroidering machines nozarēs. Tas atrodas Krefeld, Vācija.

 2. A COSER

  Spānija

  Uzņēmums A COSER, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Mājas šujmašīnas, Izšūšanas iekārtas un piederumi, Mājas šujmašīnas, Izšūšanas iekārtas un piederumi, sewing machine repairs, un accessories for sewing machines nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 1. BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Izšūšanas iekārtas un piederumi, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Nettetal, Vācija.

 2. PACT EUROPACT

  Francija

  Uzņēmums PACT EUROPACT, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Ādas galantērija - rūpnieciskas iekārtas, Mežģīnes, izšuvumi un tills, Ādas izstrādājumi - materiāli un piederumi, Trafaretdruka, Ādas galantērija - rūpnieciskas iekārtas, Mežģīnes, izšuvumi un tills, Ādas izstrādājumi - materiāli un piederumi, un Trafaretdruka nozarēs. Tas atrodas Maulevrier, Francija.

 3. JAMAFIL AG

  Šveice

  Uzņēmums JAMAFIL AG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Izšūšanas iekārtas un piederumi, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Izšūšanas iekārtas un piederumi, un Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas St. Gallen, Šveice.

 4. MERCERIE NET

  Rumānija

  Uzņēmums MERCERIE NET, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Mājas šujmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Mājas gludekļi un bikšu preses, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Izšūšanas iekārtas un piederumi, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Mājas gludekļi un bikšu preses, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, un Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 5. LEOPARD. HAFT KOMPUTEROWY, IMPORTER CZAPEK

  Polija

  Uzņēmums LEOPARD. HAFT KOMPUTEROWY, IMPORTER CZAPEK, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī consulting, caps, emblems, un leashes nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 6. RITEX SNC DI ANTONELLO MARCO & C.

  Itālija

  Uzņēmums RITEX SNC DI ANTONELLO MARCO & C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī digitisation of plans, embroidery software, un punching nozarēs. Tas atrodas Cittadella, Itālija.

 7. KARL SYSTEM ITALY SRL

  Rumānija

  Uzņēmums KARL SYSTEM ITALY SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, industrial sewing machines, sewing machine replacements, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, un accessories for sewing machines nozarēs. Tas atrodas Resita, Rumānija.

 8. SCHENK-TEXTILMASCHINEN

  Vācija

  Uzņēmums SCHENK-TEXTILMASCHINEN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Izšūšanas iekārtas un piederumi, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Reutlingen, Vācija.

 1. CONTORS EINKAUFSGESELLSCHAFT GBR BEREICH: CTC STICKMASCHINEN

  Vācija

  Uzņēmums CONTORS EINKAUFSGESELLSCHAFT GBR BEREICH: CTC STICKMASCHINEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Izšūšanas iekārtas un piederumi, Audumi, Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, Mājsaimniecības veļa, Izšūšanas iekārtas un piederumi, Audumi, Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, un Mājsaimniecības veļa nozarēs. Tas atrodas Nettetal, Vācija.

 2. RES DI MARIO SINATRA

  Itālija

  Uzņēmums RES DI MARIO SINATRA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī studs, un strass nozarēs. Tas atrodas Cassano Magnago, Itālija.

 3. BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas atrodas Bargteheide, Vācija.

 4. ROLF KALTENBACH

  Vācija

  Uzņēmums ROLF KALTENBACH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Izšūšanas iekārtas un piederumi, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Reutlingen, Vācija.

 5. URANIA

  Itālija

  Uzņēmums URANIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī shoe stretchers nozarēs. Tas atrodas Firenze, Itālija.

 6. LAMERCERISSIMA

  Itālija

  Uzņēmums LAMERCERISSIMA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Kokvilna - diegi un dzijas, un Kokvilna - diegi un dzijas nozarēs. Tas atrodas Ladispoli, Itālija.

 7. NEET MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums NEET MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī machines and equipment for carpets and tapestries, un articles for upholsterers nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. MAQUINARIA F.APARICIO

  Spānija

  Uzņēmums MAQUINARIA F.APARICIO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī embroidery machines, un sewing machines nozarēs. Tas atrodas Sabadell, Spānija.

 9. PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S

  Dānija

  Uzņēmums PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cepuru ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, Izšūšanas iekārtas un piederumi, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, Izšūšanas iekārtas un piederumi, un Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bredebro, Dānija.

 10. MARKUS BUSSE STICKMASCHINEN UND PROGRAMME

  Vācija

  Uzņēmums MARKUS BUSSE STICKMASCHINEN UND PROGRAMME, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Izšūšanas iekārtas un piederumi, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Krefeld, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Izšūšanas iekārtas un piederumi - Imports eksports

Rezultātu skaits

10 860 Uzņēmumi