• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • laistīšanas iekārtas dārziem

Rezultāti

Laistīšanas iekārtas dārziem - Imports eksports

 1. BERGMANN MASCHINENBAU GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BERGMANN MASCHINENBAU GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas atrodas Meppen, Vācija.

 2. FRITZE B&B GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FRITZE B&B GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas atrodas Chemnitz, Vācija.

 3. ZEOLITH-SERVICE INH. W. FORSCH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ZEOLITH-SERVICE INH. W. FORSCH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas atrodas Kalkar, Vācija.

 4. GRASSCALM GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GRASSCALM GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas atrodas Egenhofen, Vācija.

 5. VARI, A.S.

  Čehija

  Uzņēmums VARI, A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas darbojas arī garden equipment, small tractors, un log splitters nozarēs. Tas atrodas Libice Nad Cidlinou, Čehija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CRAFTEGO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CRAFTEGO GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas atrodas Feuchtwangen, Vācija.

 2. HORNBACH BAUMARKT AG

  Vācija

  Uzņēmums HORNBACH BAUMARKT AG, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas atrodas Bornheim, Vācija.

 3. XEREX INTERNATIONAL TRADING

  Vācija

  Uzņēmums XEREX INTERNATIONAL TRADING, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 4. REVELLO GIOVANNI SNC

  Itālija

  Uzņēmums REVELLO GIOVANNI SNC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas darbojas arī Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, backpack extinguishers, Peristaltic tube pumps, Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, un fillers nozarēs. Tas atrodas Santo Stefano Belbo, Itālija.

 5. TIMSPRAYER

  Turcija

  Uzņēmums TIMSPRAYER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Sēklu sēšana un aizsardzība, Laistīšanas iekārtas dārziem, sprayers for farm machinery, sprayers, Sēklu sēšana un aizsardzība, un Laistīšanas iekārtas dārziem nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. TECNOMA TECHNOLOGIES

  Francija

  Uzņēmums TECNOMA TECHNOLOGIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecības mašīnu īre un remonts, Laistīšanas iekārtas dārziem, Lauksaimniecības mašīnu īre un remonts, fuel injection nozzles, Laistīšanas iekārtas dārziem, un friskers nozarēs. Tas atrodas Epernay, Francija.

 2. NCL(ASIA)LIMITED

  Ķīna

  Uzņēmums NCL(ASIA)LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas atrodas Ningbo, Ķīna.

 1. ALBINO VIEIRA FILHOS LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums ALBINO VIEIRA FILHOS LDA., gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas darbojas arī Spirta un alkoholisko dzērienu destilācija - iekārtas un aprīkojums, distilling apparatus, stills for distilleries, dusters, un Spirta un alkoholisko dzērienu destilācija - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Aveiro, Portugāle.

 2. HARDI-EVRARD

  Francija

  Uzņēmums HARDI-EVRARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecības mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai, Laistīšanas iekārtas dārziem, sprayer, Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai, un Laistīšanas iekārtas dārziem nozarēs. Tas atrodas Beaurainville, Francija.

 3. WERCO, SPOL. S R.O.

  Čehija

  Uzņēmums WERCO, SPOL. S R.O., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Laistīšanas iekārtas dārziem, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Taimeri, Laistīšana - sistēmas, Laistīšanas iekārtas dārziem, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, un Taimeri nozarēs. Tas atrodas Praha 4 , Čehija.

 4. AGROSE AGRICULTURAL SPRAYERS

  Turcija

  Uzņēmums AGROSE AGRICULTURAL SPRAYERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Laistīšanas iekārtas dārziem, fertilizer spreaders, un Laistīšanas iekārtas dārziem nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 5. KAYZER ILAÇLAMA MAKINALARI ITHALAT IHRACAT LIMITED ŞIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums KAYZER ILAÇLAMA MAKINALARI ITHALAT IHRACAT LIMITED ŞIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas darbojas arī atomizers for agricultural machines, un portable agricultural atomizers nozarēs. Tas atrodas Manisa, Turcija.

 6. PULVECENTER

  Francija

  Uzņēmums PULVECENTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Laistīšanas iekārtas dārziem, un Laistīšanas iekārtas dārziem nozarēs. Tas atrodas Cognac, Francija.

 7. GUANGDONG JINGZHONGJING INDUSTRIAL PAINTING EQUIPMENT CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums GUANGDONG JINGZHONGJING INDUSTRIAL PAINTING EQUIPMENT CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas atrodas Guangzhou, Ķīna.

 8. AGROJET KONSULTING PIOTR ZASIEWSKI

  Polija

  Uzņēmums AGROJET KONSULTING PIOTR ZASIEWSKI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas darbojas arī pipes, un accessories for sprayers nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 1. AKP SPOL. S R.O.

  Čehija

  Uzņēmums AKP SPOL. S R.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi, Laistīšana - sistēmas, Sūkņi, un Laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Brno , Čehija.

 2. HANGZHOU WEIRRAN MACHINERY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HANGZHOU WEIRRAN MACHINERY CO.,LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas atrodas Hangzhou, Ķīna.

 3. MARTINOLI GIACOMO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MARTINOLI GIACOMO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie pulverizatori virsmu apstrādei, Laistīšanas iekārtas dārziem, Rūpnieciskie pulverizatori virsmu apstrādei, un Laistīšanas iekārtas dārziem nozarēs. Tas atrodas Omegna, Itālija.

 4. LEVIOR S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums LEVIOR S.R.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Laistīšanas iekārtas dārziem, Rokas instrumenti bez motora, Laistīšanas iekārtas dārziem, un Rokas instrumenti bez motora nozarēs. Tas atrodas Troubky , Čehija.

 5. TAPLAST S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums TAPLAST S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas darbojas arī Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskie pulverizatori virsmu apstrādei, Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums, un Rūpnieciskie pulverizatori virsmu apstrādei nozarēs. Tas atrodas Dueville (Vi), Itālija.

 6. SO.RI. SOLUTIONS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SO.RI. SOLUTIONS S.R.L., gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie pulverizatori virsmu apstrādei, Laistīšanas iekārtas dārziem, Rūpnieciskie pulverizatori virsmu apstrādei, un Laistīšanas iekārtas dārziem nozarēs. Tas atrodas Sesto San Giovanni, Itālija.

 7. VALMON, SPOL. S R.O.

  Čehija

  Uzņēmums VALMON, SPOL. S R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas darbojas arī Līmeņrāži, Plastmasas caurules un šļūtenes, Līmeņrāži, un Plastmasas caurules un šļūtenes nozarēs. Tas atrodas Valasske Mezirici, Čehija.

 8. SPOLDZIELNIA ZAOPATRZENIA OGRODNICZEGO OGROD

  Polija

  Uzņēmums SPOLDZIELNIA ZAOPATRZENIA OGRODNICZEGO OGROD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Dārzkopības traktori, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, un Dārzkopības traktori nozarēs. Tas atrodas Kozy, Polija.

 9. POSKA S.R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums POSKA S.R.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu presēšana, Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālu presēšana, un Tērauda un metālu virpošana nozarēs. Tas atrodas Skalica , Slovākija.

 10. SOCIETE DES PULVERISATEURS ANDRE CORNU

  Francija

  Uzņēmums SOCIETE DES PULVERISATEURS ANDRE CORNU, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Laistīšanas iekārtas dārziem, un Laistīšanas iekārtas dārziem nozarēs. Tas atrodas Gallardon, Francija.