• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • lakošana - iekārtas

Rezultāti

Lakošana - iekārtas - Imports eksports

 1. PAUL OTT GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Paul OTT GmbH is a family-run business with decades of expertise in mechanical engineering. The company develops and constructs special machinery for woodworking. From steel construction to final assembly and setting, the steps are performed in the two factories in Lambach. OTT represents precise edgebanding solutions. Its customers are joineries and the furniture industry, both in Germany and abroad. We are one of the leading manufacturers of premium edgebanders.

 2. SPRIMAG SPRITZMASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SPRIMAG SPRITZMASCHINENBAU GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lakošana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Systems for surface engineering, complete, Corrosion protection coating, Paint lines, Coating systems for plastic parts, Paint shops and drying systems, combined, Machines and systems for surface coating, Wet paint coating plants, Spray booths, un Automated spray paint machine for mass-produced parts nozarēs. Tas atrodas Kirchheim, Vācija.

 3. CARPENTERIA MANZANESE DI MITTONE LUCIO & C. SNC

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CARPENTERIA MANZANESE DI MITTONE LUCIO & C. SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ražotnes iesūkšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ugunsdrošība - dūmu izvadīšanas sistēmas, Lakošana - iekārtas, fume extraction systems, extraction systems, dust extraction systems, Ugunsdrošība - dūmu izvadīšanas sistēmas, air treatment, dust extraction system design, un Lakošana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Manzano, Itālija.

 4. LM NEW TECHNOLOGY

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LM NEW TECHNOLOGY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Lakošana - iekārtas, Mājas elektronika, Ražotnes iesūkšanas iekārtas, Lakošana - iekārtas, Mājas elektronika, un Ražotnes iesūkšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Cortona, Itālija.

 5. A M VERNICIATURA S.N.C. DI MULLERI DENISE & C.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums A M VERNICIATURA S.N.C. DI MULLERI DENISE & C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpniecības krāsošana nozarē. Tas darbojas arī Lakošana - iekārtas, un Lakošana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Argelato, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FILTROSTORE

  Itālija

  Uzņēmums FILTROSTORE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Lakošana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī pumps for painting, filters, nebuliser nozzles, un varnishing cabins nozarēs. Tas atrodas Osimo, Itālija.

 2. IBK INGENIEURBÜRO-KÖTTER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IBK INGENIEURBÜRO-KÖTTER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lakošana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Sprockhövel, Vācija.

 3. AIRMATION ECP SRL

  Itālija

  Uzņēmums AIRMATION ECP SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lakošana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī industrial plant manufacture, un paint stripping nozarēs. Tas atrodas Cavenago Brianza, Itālija.

 4. GTL KNÖDEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GTL KNÖDEL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lakošana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Industrial paint drying ovens, paint driers, industrial electric paint drying ovens, un Paint line nozarēs. Tas atrodas Leonberg, Vācija.

 5. TECNOVER S.N.C. DI RICOTTI E CERA

  Itālija

  Uzņēmums TECNOVER S.N.C. DI RICOTTI E CERA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lakošana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī airless pumps, spray guns, painting systems and equipment, un manual application painting machine nozarēs. Tas atrodas Muggiò, Itālija.

 1. CHB LINE DI GIANOTTI FAUSTO

  Itālija

  Uzņēmums CHB LINE DI GIANOTTI FAUSTO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lakošana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī equipment and machinery maintenance for painting on metals nozarēs. Tas atrodas Castelfranco Emilia, Itālija.

 2. LAKKERIJ COOLS

  Beļģija

  Uzņēmums LAKKERIJ COOLS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Lakošana - iekārtas, industrial paintings, painting of metals, Lakošana - iekārtas, un Varnish and lacquer finishes nozarēs. Tas atrodas Zedelgem, Beļģija.

 1. CALUX

  Beļģija

  Uzņēmums CALUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lakošana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Powdered lacquer, lacquering, un painting of metals nozarēs. Tas atrodas Oudenaarde, Beļģija.

 2. PASYS PAINT SYSTEMS AND SERVICES S.L.

  Vācija

  Uzņēmums PASYS PAINT SYSTEMS AND SERVICES S.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lakošana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Gemmrigheim, Vācija.

 3. AUTO EFEKT S.C.

  Polija

  Uzņēmums AUTO EFEKT S.C., ir Multi-Category, gadā un darbojas Automašīnu virsbūve - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Lakošana - iekārtas, Motocikli - detaļas un rezerves daļas, Automašīnu karosēriju remonta pakalpojumi, Lakošana - iekārtas, Motocikli - detaļas un rezerves daļas, un Automašīnu karosēriju remonta pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Szczecin, Polija.

 4. METACAP GMBH

  Vācija

  Uzņēmums METACAP GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lakošana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Krāsošanas pistoles un piederumi, detergents, pulverisers, Krāsošanas pistoles un piederumi, un spray guns for painting nozarēs. Tas atrodas Lübeck, Vācija.

 5. INTEC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums INTEC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lakošana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Krāsas žāvēšanas krāsnis, continuous-flow dryers, Chain conveyors, Paint line, un Krāsas žāvēšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Solingen, Vācija.

 6. KRAPF UND LEX GMBH ANLAGENBAU

  Vācija

  Uzņēmums KRAPF UND LEX GMBH ANLAGENBAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lakošana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī filters and filtration systems, un equipment for surface treatment nozarēs. Tas atrodas Weiden I.d.opf, Vācija.

 7. RUKI COLOR DI PERERA SALWO RUKSHAN

  Itālija

  Uzņēmums RUKI COLOR DI PERERA SALWO RUKSHAN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lakošana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī powder coating booth nozarēs. Tas atrodas San Donato Milanese, Itālija.

 8. ZUH EL-MIX. RATAJCZAK ELŻBIETA

  Polija

  Uzņēmums ZUH EL-MIX. RATAJCZAK ELŻBIETA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Krāsošana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lakošana - iekārtas, thermohardening powder paint, un Lakošana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Konarzewo, Polija.

 1. RML ROLF MAASSEN LUFTTECHNIK BLOWTHERM LACKIERKABINEN

  Vācija

  Uzņēmums RML ROLF MAASSEN LUFTTECHNIK BLOWTHERM LACKIERKABINEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Krāsošana - mašīnas un iekārtas, Lakošana - iekārtas, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Krāsošana - mašīnas un iekārtas, Lakošana - iekārtas, un Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Oberhausen, Vācija.

 2. KPW KURT PETER AG

  Šveice

  Uzņēmums KPW KURT PETER AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Krāsošana - mašīnas un iekārtas, Lakošana - iekārtas, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Krāsošana - mašīnas un iekārtas, Lakošana - iekārtas, un Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Wettswil, Šveice.

 3. SPRILATEC

  Vācija

  Uzņēmums SPRILATEC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes darbgaldi, Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Krāsošana - mašīnas un iekārtas, Lakošana - iekārtas, Metālapstrādes darbgaldi, Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Krāsošana - mašīnas un iekārtas, un Lakošana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Boffzen, Vācija.

 4. HT- HELMUT TREBUS SPRITZTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums HT- HELMUT TREBUS SPRITZTECHNIK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Krāsošana - mašīnas un iekārtas, Lakošana - iekārtas, Filtrēšana - iekārtas un materiāli, Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Krāsošana - mašīnas un iekārtas, Lakošana - iekārtas, un Filtrēšana - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Dietzenbach, Vācija.

 5. ECORAL LAKIERNIA PROSZKOWA.

  Polija

  Uzņēmums ECORAL LAKIERNIA PROSZKOWA., ir Multi-Category, gadā un darbojas Lakošana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lakas un krāsas, painting booths for vehicle bodywork, Lakas un krāsas, powder painting, un sandblasting nozarēs. Tas atrodas Baniocha, Polija.

 6. WÄLTI SERVTECH AG

  Šveice

  Uzņēmums WÄLTI SERVTECH AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Krāsošana - mašīnas un iekārtas, Lakošana - iekārtas, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Krāsošana - mašīnas un iekārtas, Lakošana - iekārtas, un Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bronschhofen, Šveice.

 7. DELTA-HANDELSGES. M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums DELTA-HANDELSGES. M.B.H., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Krāsošana - mašīnas un iekārtas, Lakošana - iekārtas, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Krāsošana - mašīnas un iekārtas, Lakošana - iekārtas, un Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas St. Ruprecht An Der Raab, Austrija.

 8. DE MARTINIS VERNICIATURA SRL

  Itālija

  Uzņēmums DE MARTINIS VERNICIATURA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lakošana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Alife, Itālija.

 9. ROWIT LACKIERANLAGEN

  Vācija

  Uzņēmums ROWIT LACKIERANLAGEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Krāsošana - mašīnas un iekārtas, Lakošana - iekārtas, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Krāsošana - mašīnas un iekārtas, Lakošana - iekārtas, un Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Kleve, Vācija.

 10. ACS-ANALYTICAL CONTROL SERVICE GMBH

  Austrija

  Uzņēmums ACS-ANALYTICAL CONTROL SERVICE GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lakošana - iekārtas, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, Kvalitātes kontrole un sertificēšana, Vides kontroles laboratorijas, Lakošana - iekārtas, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, Kvalitātes kontrole un sertificēšana, un Vides kontroles laboratorijas nozarēs. Tas atrodas Ried, Austrija.