• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • lopu barošanas iekārtas

Rezultāti

Lopu barošanas iekārtas - Imports eksports

 1. YUTIAN FUTAI INTERNATIONAL TRADE CO., LTD.

  Ķīna

  Verified by europages badge

  Yutain Futai International Trade Co., Ltd. is a manufacturer with self-independent import-export rights, which specialized in pig equipments; sheep / goat equipments; horse equipments; cattle equipments; pet equipments; Poutry equipments and so on. Yutain Futai has established close business relationships with foreign institutions in China and domestic manufacturers, which has taken the lead in obtaining ISO9001: 2000 quality management system certificate among other domestic manufactures. Our company is a member unit of the State Agricultural Ministry's Veterinary Apparatus Sector. Our company has independently researched Farrowing stall/crate/pen, Drinker and feeder system equipements, Temperature control equipments, Ear marking equipments, Medical care equipments, Artificial insemination equipments, Slaughtering equipments, Incubation equipments, Medical care equipments, Farm construction equipments, Fishing yatch and other all animal equipments. Our main product's brand are 'Futai' & 'WELLD', which were both entitled as "Famous Brand Products" of International Agro Exhibition in China in 1999 One time co-operation with my company, business and friendship will be forever.

 2. GUIBOR INGENIERIA

  Argentīna

  Uzņēmums GUIBOR INGENIERIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu, dārzeņu un zivju mazgāšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lopu barošanas iekārtas, Pārtikas produkti - rūpnieciskas iesaiņošanas iekārtas, Lopu barošanas iekārtas, mincer, un Pārtikas produkti - rūpnieciskas iesaiņošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Buenos Aires, Argentīna.

 3. STARMAX TARIM MAKINALARI SAN VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums STARMAX TARIM MAKINALARI SAN VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecības mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Lopu barošanas iekārtas, Lopu barošanas iekārtas, animal fodder equipment, pellet systems, un anti-wear nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. NUTRIFEED

  Spānija

  Uzņēmums NUTRIFEED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopu barošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Figueres, Spānija.

 5. BURKON MAKINE

  Turcija

  Uzņēmums BURKON MAKINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopu barošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Bursa, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TECNOMEDIANA

  Itālija

  Uzņēmums TECNOMEDIANA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopu barošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī insulated shed, dog's beds, troughs, un boxes for dogs nozarēs. Tas atrodas Pordenone, Itālija.

 2. HANMAK

  Turcija

  Uzņēmums HANMAK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopu barošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī horse feed, feeder, un feed integrators for animals nozarēs. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

 3. VAN REE

  Nīderlande

  Uzņēmums VAN REE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopu barošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Suņi un kaķi - preces, Suņi un kaķi - preces, articles for birds, articles for fish, un articles for rodents nozarēs. Tas atrodas Amsterdam, Nīderlande.

 4. DOG BOX

  Itālija

  Uzņēmums DOG BOX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopu barošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Acerra, Itālija.

 5. KARPA GRUP LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums KARPA GRUP LTD STI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lopu barošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī animal breeding, un cattle nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. CFE GROUP

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CFE GROUP, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lopu barošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas St Helens, Apvienotā Karaliste.

 2. HEROES EN CO

  Beļģija

  Uzņēmums HEROES EN CO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lopu barošanas iekārtas, Stādi, sīpoli un sēklas, Lopu barošanas iekārtas, Stādi, sīpoli un sēklas, un Soil conditioners and fertilizers nozarēs. Tas atrodas Sint-Pieters-Rode, Beļģija.

 1. ALMIMET SA

  Francija

  Uzņēmums ALMIMET SA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Lopu barošanas iekārtas, Lopu barošanas iekārtas, un animal food meals nozarēs. Tas atrodas PARIS, Francija.

 2. EFFEKTRI

  Nīderlande

  Uzņēmums EFFEKTRI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopu barošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Suņu barība, Uztura bagātinātāji, fish oil, Suņu barība, un Uztura bagātinātāji nozarēs. Tas atrodas Deventer, Nīderlande.

 3. ACTION

  Beļģija

  Uzņēmums ACTION, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Mēbeles - piederumi un dekoratīvi priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Sadzīves mazgāšanas līdzekļi, Dārza iekārtas, Lopu barošanas iekārtas, Sadzīves mazgāšanas līdzekļi, interior decoration and furnishings, Dārza iekārtas, un Lopu barošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Aalst, Beļģija.

 4. DR. GRANDEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DR. GRANDEL GMBH, gadā un darbojas Esences un smaržvielas parfimērijai nozarē. Tas darbojas arī Dabīgais mēslojums, Lopu barošanas iekārtas, Pārtikas ekstrakti, Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums, Dabīgais mēslojums, Lopu barošanas iekārtas, Pārtikas ekstrakti, un Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Augsburg, Vācija.

 5. WEIDEPANELS ZAUN- UND STALLDEPOT UG

  Vācija

  Uzņēmums WEIDEPANELS ZAUN- UND STALLDEPOT UG, ir Multi-Category, gadā un darbojas Dažādi dzīvnieku valsts produkti nozarē. Tas darbojas arī Lopu barošanas iekārtas, horse boxes, Wicker fences, boxes for dogs, un Lopu barošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Siegenburg, Vācija.

 6. BAYLE (ETS)

  Francija

  Uzņēmums BAYLE (ETS), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lopu barošanas iekārtas, Mašīnas un piederumi lauksaimniecībai, Rūpnieciskie roboti, Lopu barošanas iekārtas, Mašīnas un piederumi lauksaimniecībai, un Rūpnieciskie roboti nozarēs. Tas atrodas Rodez, Francija.

 7. OTTEVANGER MILLING ENGINEERS

  Nīderlande

  Uzņēmums OTTEVANGER MILLING ENGINEERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopu barošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Moerkapelle, Nīderlande.

 8. WUXI HUARUI FISHING MACHINERY WORKS

  Ķīna

  Uzņēmums WUXI HUARUI FISHING MACHINERY WORKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopu barošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Wuxi, Ķīna.

 1. DE POORTERE HENDRIK

  Beļģija

  Uzņēmums DE POORTERE HENDRIK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Barība mājdzīvniekiem nozarē. Tas darbojas arī Barība mājlopiem un mājputniem, Lopu barošanas iekārtas, Barība mājlopiem un mājputniem, Lopu barošanas iekārtas, Feeds for chickens, un gardening articles nozarēs. Tas atrodas Wasmes, Beļģija.

 2. RAW BRIGHT INTERNATIONAL

  Ēģipte

  Uzņēmums RAW BRIGHT INTERNATIONAL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Lopu barošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Shibin El Kom, Ēģipte.

 3. BIONATURE

  Francija

  Uzņēmums BIONATURE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopu barošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī supplementary feeds, un magnetic tables nozarēs. Tas atrodas Arzal, Francija.

 4. SUZHOU SHUANGYAO NEW MATERIAL CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SUZHOU SHUANGYAO NEW MATERIAL CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopu barošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Suzhou, Ķīna.

 5. MACROVET

  Nīderlande

  Uzņēmums MACROVET, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lopu barošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī products for animal health and beauty, un Medicines for animals nozarēs. Tas atrodas Den Burg, Nīderlande.

 6. ERGE MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums ERGE MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopu barošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Corum, Turcija.

 7. XINXIANG DERRY ENERGY EQUIPMENT CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums XINXIANG DERRY ENERGY EQUIPMENT CO., LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lopu barošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Xinxiang, Ķīna.

 8. TOPRAKCILAR MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums TOPRAKCILAR MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopu barošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī plant and equipment for the preparation of animal feeds nozarēs. Tas atrodas Karaman, Turcija.

 9. SODIMA

  Francija

  Uzņēmums SODIMA, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Skābbarības lauksaimniecībai, Lopu barošanas iekārtas, Skābbarības lauksaimniecībai, un Lopu barošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas HINX, Francija.

 10. ORYEM MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums ORYEM MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopu barošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

Filtri

Rezultāti

Lopu barošanas iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

276 Uzņēmumi