• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • mehāniskās abrāzijas iekārtas

Rezultāti

Mehāniskās abrāzijas iekārtas - Imports eksports

 1. FRIDOLIN MÜLLER

  Vācija

  Verified by europages badge

  Production of deburring brushes, cylindrical brushes, tube brushes, technical brushes, wire brushes, nylon brushes, twisted brushes, brushes for washing systems, truck wash brushes, car wash brushes. The Fridolin Müller company was founded in 1952 under the name of Tierhaarverwertung Fridolin Müller. It worked with cattle hair, some of which came from German cattle. Most of it, however, was imported from America. These hairs were processed in four working operations to create the so-called "bakers' bundles". The working operations included: Loosening the hairs using a so-called "hair-wolf", heckling them (which means combing them into one direction), "pulling" the hairs to different lengths and then binding the different lengths to make "bakers' bundles". Those bundles were then delivered to the paint brush factories. Machines were used for some of the individual working operations. From about 1969, brushes for carwashes were also produced. 1972 was the beginning of the production of technical brushes. In that year, a company that mainly made powdering systems for confectioneries was taken over. Occasionally, that company also produced technical brushes. Over the years, powdering systems were marketed less, and they focused more and more on the production and marketing of technical brushes as well as car wash brushes and rollers for cleaning machines. The range includes a wide choice of cylindrical brushes.

 2. FALKENRICH GMBH - FALCONBRITE ABRASIVES

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FALKENRICH GMBH - FALCONBRITE ABRASIVES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas atrodas Iserlohn, Vācija.

 3. ROBERT BERGER SÖHNE E.K.

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ROBERT BERGER SÖHNE E.K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Dabīgie abrazīvi, Dimanta griežņi, Dabīgie abrazīvi, Drilling wheels, Concrete millers, Shaft gear wheels, DEMANT, Drilling rollers, un Drilling equipment nozarēs. Tas atrodas Solingen, Vācija.

 4. ADI S.R.L

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ADI S.R.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Abrazīvās slīpripas, Abrazīvi diski, abrasives for marble, abrasives, INTERNATIONAL CHIPS, abrasives for metal, Abrazīvās slīpripas, Sander e Freecut pins, un abrasives for granite nozarēs. Tas atrodas Domodossola, Itālija.

 5. KRÜCKEMEYER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KRÜCKEMEYER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī wholesale, abrasives, adhesive tapes, un Adhesives nozarēs. Tas atrodas Wilnsdorf, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. OPTIMA PRECISE

  Čehija

  Uzņēmums OPTIMA PRECISE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie asmeņi un naži, Amatniecība, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Pārnēsājami elektroinstrumenti, Rūpnieciskie asmeņi un naži, Amatniecība, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, un Pārnēsājami elektroinstrumenti nozarēs. Tas atrodas Pardubice, Čehija.

 2. EGON EISELE GMBH SCHLEIFMITTEL

  Vācija

  Uzņēmums EGON EISELE GMBH SCHLEIFMITTEL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī abrasives, abrasive tapes, Applied abrasives, un Abrasive belts for belt grinders nozarēs. Tas atrodas Stuttgart, Vācija.

 3. JOEST ABRASIVES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JOEST ABRASIVES GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Abrazīvi diski, abraders for abrasion testers, abrasive papers, un Abrazīvi diski nozarēs. Tas atrodas Wald-Michelbach, Vācija.

 4. HERZALLEE GMBH (HANDEL ALS FASTPLUS SCHLEIFMITTEL)

  Vācija

  Uzņēmums HERZALLEE GMBH (HANDEL ALS FASTPLUS SCHLEIFMITTEL), ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī abrasive papers, abraders for abrasion testers, abrasives for deburring, un abrasives for bodywork nozarēs. Tas atrodas Augsburg, Vācija.

 5. FLEXING LTD

  Serbija

  Uzņēmums FLEXING LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiski abrazīvie līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās abrāzijas iekārtas, Abrazīvi diski, Slīpēšana - tērauds un metāli, Mehāniskās abrāzijas iekārtas, Abrazīvi diski, Slīpēšana - tērauds un metāli, un grinding wheel nozarēs. Tas atrodas Ada, Serbija.

 1. AR - FLEX SRL

  Itālija

  Uzņēmums AR - FLEX SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Abrazīvi diski, abrasives for metal, sheet and roll abrasives, Abrazīvi diski, un adhesives for wood nozarēs. Tas atrodas Bologna, Itālija.

 2. URALGRIT

  Rusija

  Uzņēmums URALGRIT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavas, Kvarcs un kvarca smiltis, Dabīgie abrazīvi, Aprīkojums apstrādei ar smilšu strūklu, Kuģu būvētavas, Kvarcs un kvarca smiltis, Dabīgie abrazīvi, un Aprīkojums apstrādei ar smilšu strūklu nozarēs. Tas atrodas Yekaterinburg, Rusija.

 1. KUHLMEYER-MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KUHLMEYER-MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas atrodas Bad Oeynhausen, Vācija.

 2. PROCOF GMBH SCHLEIF- UND POLIERWERKZEUGE

  Vācija

  Uzņēmums PROCOF GMBH SCHLEIF- UND POLIERWERKZEUGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Dimanta griežņi, grinding wheels, cutters, un Dimanta griežņi nozarēs. Tas atrodas Leverkusen, Vācija.

 3. DYNABRADE EUROPE

  Luksemburga

  Uzņēmums DYNABRADE EUROPE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Pulēšana - darbgaldi, powered abrasive hand tools, non-powered hand abrasive tools, drills, un Pulēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Wormeldange-Haut, Luksemburga.

 4. LAM PLAN

  Francija

  Uzņēmums LAM PLAN, ir Multi-Category, gadā un darbojas Abrazīvi diski nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās abrāzijas iekārtas, Pasta nosūtīšana un šķirošana, Mehāniskās abrāzijas iekārtas, un Pasta nosūtīšana un šķirošana nozarēs. Tas atrodas Gaillard, Francija.

 5. POLIBRAS S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums POLIBRAS S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Pulēšana - materiāli, un Pulēšana - materiāli nozarēs. Tas atrodas Guimarães, Portugāle.

 6. ENNEBI SRL

  Itālija

  Uzņēmums ENNEBI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī abrasives, abrasive tapes, abrasive sheets, un lamellar disks nozarēs. Tas atrodas Vignate, Itālija.

 7. KAINDL SCHLEIFTECHNIK REILING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KAINDL SCHLEIFTECHNIK REILING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī abrasive wheels nozarēs. Tas atrodas Königsbach-Stein, Vācija.

 8. INDASA FRANCE

  Francija

  Uzņēmums INDASA FRANCE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķīmiski abrazīvie līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās abrāzijas iekārtas, Slīpēšana - darbgaldi, Mehāniskās abrāzijas iekārtas, Slīpēšana - darbgaldi, un abrasive tapes nozarēs. Tas atrodas Rillieux-La-Pape, Francija.

 1. SD SCHLEIFMITTELDIREKT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SD SCHLEIFMITTELDIREKT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Abrazīvi diski, diamond disks, un Abrazīvi diski nozarēs. Tas atrodas Remscheid, Vācija.

 2. SUD-OUEST MACHINES PRECISION

  Francija

  Uzņēmums SUD-OUEST MACHINES PRECISION, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Griešanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi, Mehāniskās abrāzijas iekārtas, Griešanas darbgaldi, machine tools for metal forming, Metālapstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi, un Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Serres Castet, Francija.

 3. REINERT

  Luksemburga

  Uzņēmums REINERT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnas - piederumi un furnitūra nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās abrāzijas iekārtas, Darba drošība - materiāli un aprīkojums, Mehāniskās abrāzijas iekārtas, Darba drošība - materiāli un aprīkojums, Industrial cleaning products, un vacuum cleaner for industrial use nozarēs. Tas atrodas Leudelange, Luksemburga.

 4. AGP ABRASIFS GRAINS ET POUDRES

  Francija

  Uzņēmums AGP ABRASIFS GRAINS ET POUDRES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī abrasive and polishing products nozarēs. Tas atrodas PARIS, Francija.

 5. INDASA - INDUSTRIA DE ABRASIVOS, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums INDASA - INDUSTRIA DE ABRASIVOS, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiski abrazīvie līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās abrāzijas iekārtas, Mehāniskās abrāzijas iekārtas, abrasives, tools, un sanders nozarēs. Tas atrodas Aveiro, Portugāle.

 6. KARBOSAN FRANCE

  Francija

  Uzņēmums KARBOSAN FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas atrodas Chatillon, Francija.

 7. FRESATOR - INDÚSTRIA METALOMECÂNICA LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums FRESATOR - INDÚSTRIA METALOMECÂNICA LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās abrāzijas iekārtas, un Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Terrugem, Portugāle.

 8. PJSC ZAPORIZHZHIA ABRASIVE PLANT

  Ukraina

  Uzņēmums PJSC ZAPORIZHZHIA ABRASIVE PLANT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiski abrazīvie līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Abrazīvās slīpripas, Dabīgie abrazīvi, Mehāniskās abrāzijas iekārtas, Abrazīvās slīpripas, Dabīgie abrazīvi, Mehāniskās abrāzijas iekārtas, un silicon carbide heating elements nozarēs. Tas atrodas Zaporizhzhia, Ukraina.

 9. PENTAR

  Polija

  Uzņēmums PENTAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī circular blades, abrasive papers, abrasive wheels, un Abrasive discs for long-neck polishers nozarēs. Tas atrodas Mszana Dolna, Polija.

 10. OMNI SABLAGE

  Francija

  Uzņēmums OMNI SABLAGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī metal shot blasting, un gravelling nozarēs. Tas atrodas Saint-Etienne, Francija.

Filtri

Rezultāti

Mehāniskās abrāzijas iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

2880 Uzņēmumi