• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • mizošanas un rīvēšanas iekārtas

Rezultāti

Mizošanas un rīvēšanas iekārtas - Imports eksports

 1. DURFO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DURFO S.R.L., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums, un jam pans nozarēs. Tas atrodas Nizza Monferrato, Itālija.

 2. FIMAR S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums FIMAR S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, mixers for the food industry, electric stoves, un Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Verucchio, Itālija.

 3. GARBY ANKA S.A

  Grieķija

  Uzņēmums GARBY ANKA S.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Miksēšanas un malšanas iekārtas - pārtikas rūpniecība, Gaļasmašīnas organizācijām, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Miksēšanas un malšanas iekārtas - pārtikas rūpniecība, un Gaļasmašīnas organizācijām nozarēs. Tas atrodas Ag.i. Rentis, Grieķija.

 4. JOS DE BRUYNE

  Beļģija

  Uzņēmums JOS DE BRUYNE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Augļu un dārzeņu šķirošanas un kalibrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, kitchen accessories, fruit and vegetable processing machinery, un vegetable cutters nozarēs. Tas atrodas Leupegem, Beļģija.

 5. URSCHEL INTERNATIONAL LIMITED

  Francija

  Uzņēmums URSCHEL INTERNATIONAL LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Miksēšanas un malšanas iekārtas - pārtikas rūpniecība, un Miksēšanas un malšanas iekārtas - pārtikas rūpniecība nozarēs. Tas atrodas Lisses, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. YILMAZLAR AGRICULTURAL MACHINERY LTD CO

  Turcija

  Uzņēmums YILMAZLAR AGRICULTURAL MACHINERY LTD CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Trabzon, Turcija.

 2. VACLAV VANEK DROKOZ - DROBNE KOVOVE ZBOZI

  Čehija

  Uzņēmums VACLAV VANEK DROKOZ - DROBNE KOVOVE ZBOZI, gadā un darbojas Dārza instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Dārza mēbeles un iekārtas, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Dārza mēbeles un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Besiny, Čehija.

 3. COLUSSI ERMES S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COLUSSI ERMES S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Casarsa Della Delizia, Itālija.

 4. FEA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FEA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Scarnafigi, Itālija.

 5. TECNOFRUTTA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECNOFRUTTA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Orta Nova, Itālija.

 1. PACK END ENGINEERING S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PACK END ENGINEERING S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Montecchio Emilia, Itālija.

 2. OFFICINA MECCANICA SANGRIGOLI

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINA MECCANICA SANGRIGOLI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Giarre, Itālija.

 1. TEAMPACK S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TEAMPACK S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bagnacavallo, Itālija.

 2. LALLI ELETTRONICA DI LALLI ANNA

  Itālija

  Uzņēmums LALLI ELETTRONICA DI LALLI ANNA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Guidonia Montecelio, Itālija.

 3. TECHFOOD BY SOGABE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECHFOOD BY SOGABE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Castelnovo Di Sotto, Itālija.

 4. FOODTECH S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FOODTECH S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Camposampiero, Itālija.

 5. PARMATIC ( S.R.L. )

  Itālija

  Uzņēmums PARMATIC ( S.R.L. ), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Sala Baganza, Itālija.

 6. F.I.P. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums F.I.P. S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Parma, Itālija.

 7. CAVALIERI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums CAVALIERI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Parma, Itālija.

 8. MAFIN S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums MAFIN S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Galliera Veneta, Itālija.

 1. EFFEPI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EFFEPI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Colognola Ai Colli, Itālija.

 2. VIANI

  Itālija

  Uzņēmums VIANI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bresso, Itālija.

 3. GAM INTERNATIONAL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GAM INTERNATIONAL S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bellaria Igea Marina, Itālija.

 4. GRILLMASTER S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GRILLMASTER S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Campo San Martino, Itālija.

 5. MASSARIN FABIO

  Itālija

  Uzņēmums MASSARIN FABIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Silea, Itālija.

 6. ZOFA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ZOFA S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Presezzo, Itālija.

 7. BCOOL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BCOOL S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Casale Monferrato, Itālija.

 8. B2A

  Itālija

  Uzņēmums B2A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Rovereto, Itālija.

 9. I.G.F. ITALSTAMPI

  Itālija

  Uzņēmums I.G.F. ITALSTAMPI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas San Leo, Itālija.

 10. MARALE SERVICE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MARALE SERVICE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Vicopisano, Itālija.