• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • olu produkti

Rezultāti

Olu produkti - Imports eksports

 1. COCOTINE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums COCOTINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas darbojas arī Frozen omelette, Maker of omelette cubes, Chicken eggs and pasteurised products, liquid egg for agrifood, liquid egg products, Organic egg supplier, free range hen eggs, supplier of eggs from hens reared outdoors, un Poached eggs for collective catering nozarēs. Tas atrodas Ploërmel Cedex, Francija.

 2. HOLZMANN GMBH & CO KG

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HOLZMANN GMBH & CO KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas atrodas Schwanenstadt, Austrija.

 3. TRAWOSA AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TRAWOSA AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas atrodas St. Gallen, Šveice.

 4. ATILIM TAVUKCULUK TARIM URUNLERI LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums ATILIM TAVUKCULUK TARIM URUNLERI LTD. STI., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas darbojas arī Olas, Olas, egg boxes, Packing of fruits and vegetables, un syringes nozarēs. Tas atrodas Balikesir/bandirma, Turcija.

 5. DEROVO - DERIVADOS DE OVOS, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums DEROVO - DERIVADOS DE OVOS, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas darbojas arī Žāvēti un šķidri olu dzeltenumi, prepared eggs and derivative products, egg powder products, Žāvēti un šķidri olu dzeltenumi, un liquid egg products nozarēs. Tas atrodas Pombal, Portugāle.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. OVOSTAR

  Ukraina

  Uzņēmums OVOSTAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas darbojas arī Žāvēti un šķidri olu dzeltenumi, hen egg, liquid egg products, Žāvēti un šķidri olu dzeltenumi, un egg whites nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 2. PROCASA - PRODUCCIÓN Y COMERCIALIZACIÓN AVÍCOLA, S.A.

  Spānija

  Uzņēmums PROCASA - PRODUCCIÓN Y COMERCIALIZACIÓN AVÍCOLA, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas darbojas arī liquid egg products, egg whites, egg yokes, un sale of pasteurized products and eggs nozarēs. Tas atrodas Reus, Spānija.

 3. GROWARD GROUP UAB

  Igaunija

  Uzņēmums GROWARD GROUP UAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Žāvēti un šķidri olu dzeltenumi nozarē. Tas darbojas arī Olas, Pārtikas un dzērienu piedevas, Olu produkti, egg whites, Olas, Pārtikas un dzērienu piedevas, un Olu produkti nozarēs. Tas atrodas Kaunas, Igaunija.

 4. UNICOFT IC DIS TICARET INSAAT LLC

  Turcija

  Uzņēmums UNICOFT IC DIS TICARET INSAAT LLC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas darbojas arī Gāzēti dzērieni, egg poultry, chicken, Gāzēti dzērieni, un Cleaning products nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 5. EUROVO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EUROVO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olas nozarē. Tas darbojas arī Žāvēti un šķidri olu dzeltenumi, Olu produkti, eggs for consumption, Žāvēti un šķidri olu dzeltenumi, egg whites, un Olu produkti nozarēs. Tas atrodas Santa Maria In Fabriago, Itālija.

 1. HACI BOLVADIN EGG CHICKEN

  Turcija

  Uzņēmums HACI BOLVADIN EGG CHICKEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas darbojas arī class a eggs, white shell eggs, un eggs from free-range hens nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. LIMBURGSE EIPRODUKTEN CENTRALE

  Beļģija

  Uzņēmums LIMBURGSE EIPRODUKTEN CENTRALE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas darbojas arī fresh pasteurized eggs, egg yokes, un egg whites nozarēs. Tas atrodas Tessenderlo, Beļģija.

 1. OVOFIT EIPRODUKTE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OVOFIT EIPRODUKTE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas un dzērienu piedevas nozarē. Tas darbojas arī Olu produkti, Olas, Olu produkti, egg whites, egg yokes, un Olas nozarēs. Tas atrodas Neumarkt-Sankt Veit, Vācija.

 2. HULSTAERT & CIE EIPRODUCTEN

  Beļģija

  Uzņēmums HULSTAERT & CIE EIPRODUCTEN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas darbojas arī liquid egg products, egg boxes, sale of pasteurized products and eggs, un small eggs nozarēs. Tas atrodas Sint-Niklaas, Beļģija.

 3. OVOBEL

  Beļģija

  Uzņēmums OVOBEL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Olas nozarē. Tas darbojas arī Olu produkti, plant and equipment for the egg industry, Olu produkti, egg processing and packaging plants, un egg-shelling for the food industry nozarēs. Tas atrodas Brugge, Beļģija.

 4. BOLDERHOF

  Beļģija

  Uzņēmums BOLDERHOF, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olas nozarē. Tas darbojas arī Olu produkti, Bioloģiskā pārtika, Olu produkti, poultry, un Bioloģiskā pārtika nozarēs. Tas atrodas Zonhoven, Beļģija.

 5. WAHAT ELAZHAR

  Ēģipte

  Uzņēmums WAHAT ELAZHAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas atrodas Kafrelsheikh, Ēģipte.

 6. LECOQUE EGGS

  Beļģija

  Uzņēmums LECOQUE EGGS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas darbojas arī Olas, Olas, sale of pasteurized products and eggs, packaged grapes, un decorated eggs nozarēs. Tas atrodas Tongeren, Beļģija.

 7. ASKAY MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums ASKAY MAKINA, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas darbojas arī Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, import and export declarations, Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, egg boxes, un CNC processing nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 8. DAVA FOODS ESTONIA AS

  Igaunija

  Uzņēmums DAVA FOODS ESTONIA AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas darbojas arī Olas, un Olas nozarēs. Tas atrodas Loo Harjumaa, Igaunija.

 1. PROCASA, S.A. - PRODUCCIÓN Y COMERCIALIZACIÓN AVÍCOLA, S.A.

  Spānija

  Uzņēmums PROCASA, S.A. - PRODUCCIÓN Y COMERCIALIZACIÓN AVÍCOLA, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas darbojas arī liquid egg products, frozen egg products for institutional catering, egg yokes, un egg whites nozarēs. Tas atrodas Reus, Spānija.

 2. EIERHANDEL HOLEMANS

  Beļģija

  Uzņēmums EIERHANDEL HOLEMANS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Olas nozarē. Tas darbojas arī Olu produkti, Olu produkti, decorated eggs, sale of pasteurized products and eggs, un packaged grapes nozarēs. Tas atrodas Herselt, Beļģija.

 3. ANTONIO ARISO

  Spānija

  Uzņēmums ANTONIO ARISO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas darbojas arī scales for hire, accessories and weights for scales, kitchen scales, un precision scales nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 4. GOLDEN-GARDEN SRL

  Moldāvija

  Uzņēmums GOLDEN-GARDEN SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Kaujamie teļi un liellopi, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Graudaugi un graudi, Olu produkti, Kaujamie teļi un liellopi, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Graudaugi un graudi, un Olu produkti nozarēs. Tas atrodas Falesti, Moldāvija.

 5. DAVA FOODS ESTONIA

  Igaunija

  Uzņēmums DAVA FOODS ESTONIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas darbojas arī Olas, un Olas nozarēs. Tas atrodas Loo, Igaunija.

 6. OVOCONCEPT

  Francija

  Uzņēmums OVOCONCEPT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas atrodas Ploufragan, Francija.

 7. VEOS

  Beļģija

  Uzņēmums VEOS, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas darbojas arī Olbaltumvielas - pārtikas piedevas, Olbaltumvielas - pārtikas piedevas, un egg powder products nozarēs. Tas atrodas Wingene, Beļģija.

 8. ROYAL V

  Bulgārija

  Uzņēmums ROYAL V, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas darbojas arī cocoa, un dairies nozarēs. Tas atrodas Pazardzik, Bulgārija.

 9. MILENYUM YUMURTA

  Turcija

  Uzņēmums MILENYUM YUMURTA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas darbojas arī white shell eggs, un hen egg nozarēs. Tas atrodas Malatya, Turcija.

 10. JSC "POULTRY PLANT SLONIMSKAYA"

  Baltkrievija

  Uzņēmums JSC "POULTRY PLANT SLONIMSKAYA", ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olu produkti nozarē. Tas atrodas Slonim, Baltkrievija.