• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. GAI MACCHINE IMBOTTIGLIATRICI SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Presently GAI has a 200 people workforce. The personnel is considered as human capital, a resource. It's selected from the most highly-rated universities and vocational schools. Engineers, technicians, testers and fitters. It's obviously a virtuous circle as the investment in human resources results in machines that are designed internally with the highest know-how, this has led GAI's machines to improve continuously during the course of the years.

 2. LORUSSO & SCALERA SRL

  Itālija

  Uzņēmums LORUSSO & SCALERA SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī oil machine spare parts, oil system assembly, un olive oil machinery nozarēs. Tas atrodas Altamura, Itālija.

 3. ASFAR HOLDING

  Malaizija

  Uzņēmums ASFAR HOLDING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī edible vegetable oils, un palm oil nozarēs. Tas atrodas Selangor, Malaizija.

 4. CENTRIMAX - WINKELHORST TRENNTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CENTRIMAX - WINKELHORST TRENNTECHNIK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, decanters, un Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Köln, Vācija.

 5. ANTON FRIES MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ANTON FRIES MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Meitingen-Herbertshofen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. NOWACO AS

  Dānija

  Uzņēmums NOWACO AS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī accessories for the food industry, un soybean milk nozarēs. Tas atrodas Aalborg, Dānija.

 2. FILTERTEX TUNISIA

  Tunisija

  Uzņēmums FILTERTEX TUNISIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī biomass nozarēs. Tas atrodas Ksour Essef, Tunisija.

 3. SYNERGY GRILL - ACTIVE FOOD SYSTEMS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SYNERGY GRILL - ACTIVE FOOD SYSTEMS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Offord Cluny, Apvienotā Karaliste.

 4. PORCELLI MACCHINE OLEARIE

  Itālija

  Uzņēmums PORCELLI MACCHINE OLEARIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī olive oil machinery nozarēs. Tas atrodas Andria, Itālija.

 5. GLOBAL COLDPRESS

  Turcija

  Uzņēmums GLOBAL COLDPRESS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī olive oil machinery nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 1. HUATAI CEREALS AND OILS MACHINERY

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums HUATAI CEREALS AND OILS MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Zhengzhou China, Amerikas Savienotās Valstis.

 2. ARSELON NON-STICK KITCHENWARE COMPANY

  Turcija

  Uzņēmums ARSELON NON-STICK KITCHENWARE COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Kahramanmara?, Turcija.

 1. TECNOLIVA S.R.L

  Itālija

  Uzņēmums TECNOLIVA S.R.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī decanters nozarēs. Tas atrodas Spello, Itālija.

 2. QUICKPIZZ

  Francija

  Uzņēmums QUICKPIZZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Stila konsultanti, un Stila konsultanti nozarēs. Tas atrodas Pierre Percée, Francija.

 3. OILLIA LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums OILLIA LIMITED, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Augu eļļas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, wholesale, Rapeseed oils, Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, un Cooking oil collection nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 4. ALLIANCE INDUSTRIA MECANICA LTDA

  Brazīlija

  Uzņēmums ALLIANCE INDUSTRIA MECANICA LTDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī crushing, un bolting machinery nozarēs. Tas atrodas Ourinhos, Brazīlija.

 5. OFFICINE MECCANICHE TOSCANE S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINE MECCANICHE TOSCANE S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī lifts for oil mills nozarēs. Tas atrodas Bagno a Ripoli, Itālija.

 6. SIGMAPROLAB

  Tunisija

  Uzņēmums SIGMAPROLAB, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Bizerte, Tunisija.

 7. VICTORIA BENOIT S.L

  Spānija

  Uzņēmums VICTORIA BENOIT S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Communidad De Valenciana, Spānija.

 8. WOOSHIN NTI

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums WOOSHIN NTI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī kitchen equipment, systems and equipment for frying for the food and conserving industry, un plants and equipment for refining edible vegetable oils and fats nozarēs. Tas atrodas Seoul, Dienvidkoreja.

 1. CONTIFRAC

  Beļģija

  Uzņēmums CONTIFRAC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Eļļas - otrreizējā pārstrāde, plants and equipment for refining edible vegetable oils and fats, plant and equipment for the production of food animal fats and oils, un Eļļas - otrreizējā pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Charleroi, Beļģija.

 2. PRIMO SOLE PRODOTTI DELLA TERRA S.A.S. DI DI PALMA ARIANNA

  Itālija

  Uzņēmums PRIMO SOLE PRODOTTI DELLA TERRA S.A.S. DI DI PALMA ARIANNA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī oil system assembly, fillers, rims for oil mills, un filtration machines nozarēs. Tas atrodas Conversano, Itālija.

 3. ELENCO-PLUS

  Tunisija

  Uzņēmums ELENCO-PLUS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Gabes, Tunisija.

 4. CL OVERSEAS

  Francija

  Uzņēmums CL OVERSEAS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Lamorlaye, Francija.

 5. BRACCO SRL

  Itālija

  Uzņēmums BRACCO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, un Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bagnatica, Itālija.

 6. HENAN VIC MACHINERY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HENAN VIC MACHINERY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Henan,zhengzhou, Ķīna.

 7. GOYUM SCREW PRESS

  Indija

  Uzņēmums GOYUM SCREW PRESS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, un Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Ludhiana, Indija.

 8. SDT (SUSTAINABLE DEVELOPMENT TRADING COMPANY)

  Saūda Arābija

  Uzņēmums SDT (SUSTAINABLE DEVELOPMENT TRADING COMPANY), ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Riyadh, Saūda Arābija.

 9. WESTIN GROUP

  Singapūra

  Uzņēmums WESTIN GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Oil & Gas procurement, edible vegetable oils, un steel for shipbuilding nozarēs. Tas atrodas Singapore, Singapūra.

 10. CASTEL DEL CHIANTI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums CASTEL DEL CHIANTI S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas un taukvielas nozarē. Tas darbojas arī Nerafinētas nepārstrādātas eļļas, Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Nerafinētas nepārstrādātas eļļas, un Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Barberino Tavarnelle, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Pārtikas eļļas izgatavošana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

1125 Uzņēmumi