• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • plastmasas granulēšana - iekārtas

Rezultāti

Plastmasas granulēšana - iekārtas - Imports eksports

 1. YUMEX PLASTIC

  Turcija

  Uzņēmums YUMEX PLASTIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī granulation of plastic materials, recycled materials, thermoplastic granulates, un machines and equipment for granulating and grinding plastic materials nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 2. ORENDA AUTOMATION TECHNOLOGIES INC.

  Kanāda

  Uzņēmums ORENDA AUTOMATION TECHNOLOGIES INC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Markham, Kanāda.

 3. USG UWE STÜCKE GRANULIERTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums USG UWE STÜCKE GRANULIERTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī chipping machines, granulators, pneumatic knife holders, un lime and cement crushers and granulators nozarēs. Tas atrodas Bönen, Vācija.

 4. MÜLLER MASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MÜLLER MASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Frankfurt Am Main, Vācija.

 5. UNTHA SHREDDING TECHNOLOGY GMBH

  Austrija

  Uzņēmums UNTHA SHREDDING TECHNOLOGY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Kuchl, Austrija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. NORDSON BKG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NORDSON BKG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Zobratu pārnesuma sūkņi, un Zobratu pārnesuma sūkņi nozarēs. Tas atrodas Münster, Vācija.

 2. BRATKE KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BRATKE KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī plastic materials in pellet form, Secondary processing of rubber and plastic, un injection compound nozarēs. Tas atrodas Burgbernheim, Vācija.

 3. MACHTEK

  Polija

  Uzņēmums MACHTEK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Będzino, Polija.

 4. MAAG GERMANY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MAAG GERMANY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Großostheim, Vācija.

 5. COPERION PELLETIZING TECHNOLOGY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums COPERION PELLETIZING TECHNOLOGY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī chipping machines, un granulation of plastic materials nozarēs. Tas atrodas Offenbach, Vācija.

 1. SUMMIT SYSTEMS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SUMMIT SYSTEMS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas granulēšana - iekārtas, un Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Tamworth, Apvienotā Karaliste.

 2. A. KNORR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums A. KNORR GMBH, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Gumija un plastmasa - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas štancēšana - iekārtas, Plastmasas granulēšana - iekārtas, Plastmasas štancēšana - iekārtas, un Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bocholt, Vācija.

 1. GALA KUNSTSTOFF- UND KAUTSCHUKMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GALA KUNSTSTOFF- UND KAUTSCHUKMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granulas plastmasai nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas granulēšana - iekārtas, Plastmasas granulēšana - iekārtas, pellet coolers, granulators, un underwater granulators nozarēs. Tas atrodas Xanten, Vācija.

 2. CMG SPA

  Itālija

  Uzņēmums CMG SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī granulators, un pounders nozarēs. Tas atrodas Budrio, Itālija.

 3. EUROTEC IMPIANTI SRL

  Itālija

  Uzņēmums EUROTEC IMPIANTI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Busto Arszio, Itālija.

 4. BLACKFRIARS GRANULATORS SYSTEMS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BLACKFRIARS GRANULATORS SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī machines and equipment for granulating and grinding rubber, machines and equipment for granulating and grinding plastic materials, un plastics recycling nozarēs. Tas atrodas Sheffield, Apvienotā Karaliste.

 5. PLASMAQ-MAQUINAS E EQUIPAMENTOS PARA A INDUSTRIA DE PLASTICOS, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums PLASMAQ-MAQUINAS E EQUIPAMENTOS PARA A INDUSTRIA DE PLASTICOS, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas granulēšana - iekārtas, Plastmasas štancēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas granulēšana - iekārtas, un Plastmasas štancēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Leiria, Portugāle.

 6. GRUPO COMERCIALIZADOR JORANI SA DE CV

  Meksika

  Uzņēmums GRUPO COMERCIALIZADOR JORANI SA DE CV, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī plastic materials in pellet form, un plastic materials and resins nozarēs. Tas atrodas León, Meksika.

 7. PLASTICOS BENEDICTO

  Spānija

  Uzņēmums PLASTICOS BENEDICTO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 8. FEYDAS MAKINA&MUH LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums FEYDAS MAKINA&MUH LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Adana, Turcija.

 1. AOP INTERNATIONAL

  Francija

  Uzņēmums AOP INTERNATIONAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī crushing and pulverising plant and equipment, un knife sharpeners nozarēs. Tas atrodas Chateau Gaillard, Francija.

 2. PLASTIC RECYCLING MACHINERY APS

  Dānija

  Uzņēmums PLASTIC RECYCLING MACHINERY APS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Tranekaer, Dānija.

 3. NINGBO BEILUN RHONG MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums NINGBO BEILUN RHONG MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Ningbo, Ķīna.

 4. FO SHAN SHUN DE JIA YUAN BO CHUANG PLASTICS MACHINERY COM.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums FO SHAN SHUN DE JIA YUAN BO CHUANG PLASTICS MACHINERY COM.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Crushers nozarēs. Tas atrodas SHUN DE, Ķīna.

 5. DE.GA. SPA

  Itālija

  Uzņēmums DE.GA. SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas granulēšana - iekārtas, un Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Iseo (BS), Itālija.

 6. SKR

  Tunisija

  Uzņēmums SKR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī recycling nozarēs. Tas atrodas sousse, Tunisija.

 7. NET PLASMAK PLASTIK MAKINA GIDA TEKSTIL INSAAT SANAYII TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums NET PLASMAK PLASTIK MAKINA GIDA TEKSTIL INSAAT SANAYII TICARET LIMITED SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas granulēšana - iekārtas, un Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. NINGBO BEILUN ELH MACHINERY INTERNATIONAL CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums NINGBO BEILUN ELH MACHINERY INTERNATIONAL CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Ningbo, Ķīna.

 9. INAN MAKINA SAN TIC. LTD STI.

  Turcija

  Uzņēmums INAN MAKINA SAN TIC. LTD STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas granulēšana - iekārtas, un Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 10. INPA LTD STI.

  Turcija

  Uzņēmums INPA LTD STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas granulēšana - iekārtas, un Plastmasas granulēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

Filtri

Rezultāti

Plastmasas granulēšana - iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

2743 Uzņēmumi