• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • plastmasas presēšana - iekārtas

Rezultāti

Plastmasas presēšana - iekārtas - Imports eksports

 1. GENERALPLAST SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GENERALPLAST SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī blowers, moulded parts for the building industry, plants, machinery and equipment for the plastics industry, technical item moulding, plastics - manufacture and forming, plastic moulding for third parties, un machinery and equipment for cutting plastics nozarēs. Tas atrodas Jerago Con Orago, Itālija.

 2. STAMPLANET S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums STAMPLANET S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī brioche moulds, packaging for cosmetics, injection moulding of plastics, un mould making and design nozarēs. Tas atrodas Schio, Itālija.

 3. XTEK & C SAS

  Itālija

  Uzņēmums XTEK & C SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas termiskā formēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas presēšana - iekārtas, thermoforming, brioche moulds, Plastmasas presēšana - iekārtas, un Automotive nozarēs. Tas atrodas Castellalto, Itālija.

 4. PIOVAN S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums PIOVAN S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas presēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas presēšana - iekārtas, plastic materials, un plastic moulding nozarēs. Tas atrodas Santa Maria Di Sala, Itālija.

 5. C.M.Z. SAS

  Itālija

  Uzņēmums C.M.Z. SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī plastic moulding, un construction of moulds for moulding thermoplastic material nozarēs. Tas atrodas Nova Milanese, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ACG F.LLI MANCA SRL

  Itālija

  Uzņēmums ACG F.LLI MANCA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī moulding of plastic materials, injection moulding of plastics, un design of moulds for plastics nozarēs. Tas atrodas Cassina De Pecchi, Itālija.

 2. AKRON S.R.L

  Itālija

  Uzņēmums AKRON S.R.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Grone, Itālija.

 3. TECNOSTAMP S.A.S. DI BIFFI LUCA & C.

  Itālija

  Uzņēmums TECNOSTAMP S.A.S. DI BIFFI LUCA & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī mould making and design, bespoke machining, un plastic displays nozarēs. Tas atrodas Ronco Briantino, Itālija.

 4. FP SERVICES SRL

  Itālija

  Uzņēmums FP SERVICES SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Automatizācija - sistēmas un aprīkojums, Automatizācija - sistēmas un aprīkojums, un mechanical hands nozarēs. Tas atrodas Toscanella Di Dozza, Itālija.

 5. RUIAN UNIWONDER MACHINERY MANUFACTURER & TRADE CO.,LTD

  Vācija

  Uzņēmums RUIAN UNIWONDER MACHINERY MANUFACTURER & TRADE CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 1. PLASTIC SYSTEMS S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums PLASTIC SYSTEMS S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas presēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, un Plastmasas presēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Borgoricco, Itālija.

 2. MODELLPLAST

  Itālija

  Uzņēmums MODELLPLAST, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas presēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, un Plastmasas presēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Oderzo, Itālija.

 1. FARE' S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums FARE' S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas presēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, un Plastmasas presēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Fagnano Olona, Itālija.

 2. ISC

  Itālija

  Uzņēmums ISC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas presēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, un Plastmasas presēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Mariano Comense, Itālija.

 3. TECNOVA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECNOVA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas presēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, un Plastmasas presēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Oleggio, Itālija.

 4. TECNOSTAMP TRIULZI GROUP S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECNOSTAMP TRIULZI GROUP S.R.L., gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas presēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, un Plastmasas presēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Carate Brianza, Itālija.

 5. BRUNO FOLCIERI & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums BRUNO FOLCIERI & C. S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas presēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, un Plastmasas presēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Volongo, Itālija.

 6. ALEMA, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums ALEMA, S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti, Plastmasas presēšana - iekārtas, Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti, un Plastmasas presēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Lanskroun, Čehija.

 7. PTH GROUP S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PTH GROUP S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas presēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, un Plastmasas presēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Castiglione Olona, Itālija.

 8. OFFICINE MECCANICHE COLOMBO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINE MECCANICHE COLOMBO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas presēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, un Plastmasas presēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Busto Arsizio, Itālija.

 1. BD PLAST FILTERING SYSTEM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BD PLAST FILTERING SYSTEM S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas presēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, un Plastmasas presēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bondeno, Itālija.

 2. TASSO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TASSO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas presēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, un Plastmasas presēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Atessa, Itālija.

 3. LB PRAEGE TECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LB PRAEGE TECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas presēšana - iekārtas, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Plastmasas presēšana - iekārtas, un Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ludwigsburg, Vācija.

 4. S.C.M. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums S.C.M. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas presēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, un Plastmasas presēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Argenta, Itālija.

 5. INTERPLAST

  Itālija

  Uzņēmums INTERPLAST, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas presēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, un Plastmasas presēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Portomaggiore, Itālija.

 6. MATEX VARESE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MATEX VARESE S.R.L., gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas presēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, un Plastmasas presēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Casciago, Itālija.

 7. C.M.G. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums C.M.G. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas presēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, un Plastmasas presēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Olgiate Olona, Itālija.

 8. MAST S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MAST S.R.L., gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas presēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, un Plastmasas presēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Calderara Di Reno, Itālija.

 9. RANCO SRL

  Itālija

  Uzņēmums RANCO SRL, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas presēšana - iekārtas, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Plastmasas presēšana - iekārtas, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas Ancona (An), Itālija.

 10. VIPLAS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VIPLAS S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas presēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, un Plastmasas presēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Gussago, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Plastmasas presēšana - iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

2810 Uzņēmumi