• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • drill bits

Rezultāti

Ražotājs Izgatavotājs - Drill bits

Ražotājs/izgatavotājs
 1. WILOFA DIAMANT WILLI LOHMANN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  WILOFA DIAMANT Willi Lohmann GmbH & Co. KG has been your partner for sapphire and diamond coatings for over 50 years. Our diverse range of products includes the following areas: Special coatings/diamond coatings for industrial applications (e.g. in mechanical engineering, manicures and pedicures, ceramics and glass processing, plastics processing, medical technology, the jewellery industry and the printing industry). We offer solutions for a wide range of challenges in the areas of gripping, holding, grinding, setting, removing material, rounding off bristles, pipe clamping, etc. We produce diamond-coated dental instruments (FG diamond instruments, HP laboratory instruments, diamond discs, etc.) and sapphire nail files. Our sapphire nail files are made of spring steel and coated with sapphires of different grain sizes.

 2. GRAPHITE COVA GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GRAPHITE COVA GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogle un grafīts - elektriskie komponenti nozarē. Tas darbojas arī Semi-finished graphite products, stove assembly, graphite, Slide gate valves, Graphite insulation, Degassing, Graphite felt, tippers, un Carbon bricks nozarēs. Tas atrodas Röthenbach, Vācija.

 3. HPTEC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HPTEC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Frēžu asmeņi un urbji nozarē. Tas darbojas arī Gumijas un plastmasas virpošana un frēzēšana, dentistry profiles, Gumijas un plastmasas virpošana un frēzēšana, metal drilling, un drill bits nozarēs. Tas atrodas Ravensburg, Vācija.

 4. DIAGER SAS

  Francija

  Uzņēmums DIAGER SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Frēžu asmeņi un urbji nozarē. Tas darbojas arī Frēzēšana - darbgaldi, Frēzmašīnas - kokapstrāde, Drill bits, Drill bits for demolition jobs, Frēzēšana - darbgaldi, un Frēzmašīnas - kokapstrāde nozarēs. Tas atrodas Poligny, Francija.

 5. HELIX TOOLS

  Turcija

  Uzņēmums HELIX TOOLS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slīpēšana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Rīvurbji, Solid carbide special drilling tools, drill bits, un Rīvurbji nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. UNIMEX FORMDRILL

  Francija

  Uzņēmums UNIMEX FORMDRILL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī metal inserts, un Drill bits nozarēs. Tas atrodas Aulnay Sous Bois Cedex, Francija.

 2. RECHITSA METIZNY PLANT J S C

  Baltkrievija

  Uzņēmums RECHITSA METIZNY PLANT J S C, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, small seats, Skrūves un uzgriežņi, drill bits, un screws nozarēs. Tas atrodas Rechitsa, Baltkrievija.

 3. GEO GALAXY

  Turcija

  Uzņēmums GEO GALAXY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caururbšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī deep foundations, un drill bits nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 4. SHANDONG TOPS PDC BIT CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHANDONG TOPS PDC BIT CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Frēžu asmeņi un urbji nozarē. Tas darbojas arī drill bits nozarēs. Tas atrodas Liaocheng, Ķīna.

 5. ANDA TOOLS COMPANY LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ANDA TOOLS COMPANY LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī twist drills, un drill bits nozarēs. Tas atrodas Zhenjiang, Ķīna.

 1. HEBEI ZHANKUI DRILLING EQUIPMENT CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HEBEI ZHANKUI DRILLING EQUIPMENT CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Drill bits nozarēs. Tas atrodas Cangzhou, Ķīna.

 2. ARMADOR CONSULTANCY MACHINERY LTD.

  Turcija

  Uzņēmums ARMADOR CONSULTANCY MACHINERY LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas darbojas arī drill bits, un foundation piles nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 1. HUANYU PETROLEUM MACHINERY CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums HUANYU PETROLEUM MACHINERY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Frēžu asmeņi un urbji nozarē. Tas darbojas arī Drill bits, un Diamond drill bits nozarēs. Tas atrodas Cangzhou, Ķīna.

 2. DANYANG BAOHUA TOOLS FACTORY

  Ķīna

  Uzņēmums DANYANG BAOHUA TOOLS FACTORY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rokas instrumenti ar motoru - vaļaspriekiem nozarē. Tas darbojas arī saw blades, un drill bits nozarēs. Tas atrodas Houxiang, Ķīna.

 3. SHANDONG SILVERSTONE ROCK DRILLING TOOLS CO,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums SHANDONG SILVERSTONE ROCK DRILLING TOOLS CO,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Frēžu asmeņi un urbji nozarē. Tas darbojas arī Drill bits nozarēs. Tas atrodas Beijing, Ķīna.

 4. ZHANGJIAGANG SCOWELL HARDWARE TOOLS CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ZHANGJIAGANG SCOWELL HARDWARE TOOLS CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī hand tools, un drill bits nozarēs. Tas atrodas Zhangjiagang, Ķīna.

 5. GUIZHOU VITON INDUSTRIAL CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums GUIZHOU VITON INDUSTRIAL CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caururbšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Drill bits nozarēs. Tas atrodas Guizhou, Ķīna.

 6. HEJIAN FIST PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HEJIAN FIST PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī drill bits nozarēs. Tas atrodas Hejian City, Ķīna.

 7. DANYANG FUTAI TOOLS CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums DANYANG FUTAI TOOLS CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caururbšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Drill bits, un saw blades nozarēs. Tas atrodas Danyang, Ķīna.

 8. WUHAN CHANGJIANG DRILL BIT CO.

  Ķīna

  Uzņēmums WUHAN CHANGJIANG DRILL BIT CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Diamond drill bits, un Drill bits nozarēs. Tas atrodas Wuhan, Ķīna.

 1. UNSURPASSED DRILLING EQUIPMENT CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums UNSURPASSED DRILLING EQUIPMENT CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī drill bits, un well drilling nozarēs. Tas atrodas Zhengzhou, Ķīna.

 2. VACO FRANCE

  Francija

  Verified by europages badge

  With its sales network throughout France, Vaco provides a range of cutting tools (drill bits, milling machines, taps, dies, ...) HSS, carbide and CBN. We also equip your machine-tools with clamps, vertical and horizontal tightening equipment, as well as attachments. For over 40 years we have also been distributing the VALCUT drill bit. Range based on 4 families: tools for metal, tools for stainless steel, tools for metrology and tools for building. VACO France provides a wide range of innovative and quality tools for metalworking and machine tool equipment.

 3. LEISTRITZ PRODUKTIONSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LEISTRITZ PRODUKTIONSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Frēžu asmeņi un urbji nozarē. Tas darbojas arī Work rest blades, Drill bits for machining metals, Drill bits, carbide-tipped, CBN cutting inserts, CBN tools, End finishing tools, Milling drill bits, Milling cutters for plastics processing, un milling machines nozarēs. Tas atrodas Pleystein, Vācija.

 4. DIAS TURNOV, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums DIAS TURNOV, S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dimanta griežņi nozarē. Tas darbojas arī diamond tools, un drilling bits nozarēs. Tas atrodas Turnov, Čehija.

 5. KLINGSPOR SCHLEIFSYSTEME GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums KLINGSPOR SCHLEIFSYSTEME GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Abrazīvi diski nozarē. Tas darbojas arī cutting blades, drilling bits, diamond tools, un adhesive flap nozarēs. Tas atrodas Haiger, Vācija.

 6. OUTIL EXPRESS

  Francija

  Uzņēmums OUTIL EXPRESS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī Pārnēsājami elektroinstrumenti, Pārnēsājami elektroinstrumenti, drilling bits, milling, un special tools constructed nozarēs. Tas atrodas Lyon, Francija.

 7. TIVOLY SA

  Francija

  Uzņēmums TIVOLY SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecība - apkope nozarē. Tas darbojas arī Rokas instrumenti bez motora, Frēžu asmeņi un urbji, aeronautics, Rokas instrumenti bez motora, Frēžu asmeņi un urbji, un drilling bits nozarēs. Tas atrodas Tours-En-Savoie, Francija.

 8. INAHER

  Spānija

  Uzņēmums INAHER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hidrauliskie instrumenti nozarē. Tas darbojas arī sharpening of ancillary tools and accessories for metalworking machine tools, drilling bits, Countersinks and drill bits, un accessories for machine tools nozarēs. Tas atrodas Huarte (navarra), Spānija.

 9. BAIER MASCHINENFABRIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BAIER MASCHINENFABRIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī drilling bits, electric tools, core-sampling, un Diamond drill bits nozarēs. Tas atrodas Asperg, Vācija.

 10. DELSAN ROCK DRILL

  Turcija

  Uzņēmums DELSAN ROCK DRILL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caururbšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī drilling, drilling machines, mining products, un drilling bits nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.