• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • siešanas iekārtas

Rezultāti

Siešanas iekārtas - Imports eksports

 1. O.M.V. SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  O.M.V. specialises in the design and manufacture of handling and packing machines for bars and wire rod coils; square pack binders; compacting machines; wire rod coil binders; steel bar bundle binders; hydraulic or pneumatic machines for steel bar bundles of smaller dimensions; bending and binding machines for steel bar bundles; binding machines for wire rod coils; evacuation systems and conveyors.

 2. ERGOPACK DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ERGOPACK DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Siešanas iekārtas, Rūpniecisko pētījumu iestādes, Siešanas iekārtas, un Rūpniecisko pētījumu iestādes nozarēs. Tas atrodas Lauingen/donau, Vācija.

 3. WEDA

  Nīderlande

  Uzņēmums WEDA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Siešanas iekārtas, Svēršanas un dozēšanas sistēmas un ierīces, Siešanas iekārtas, Svēršanas un dozēšanas sistēmas un ierīces, cutters, un Sorting machines nozarēs. Tas atrodas Naarden, Nīderlande.

 4. MOSCA DIRECT POLAND SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums MOSCA DIRECT POLAND SP. Z O.O., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Siešanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 5. UNIBIND - PELEMAN INDUSTRIES

  Beļģija

  Uzņēmums UNIBIND - PELEMAN INDUSTRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siešanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī machinery for bookbinding, un office documents binding systems nozarēs. Tas atrodas Puurs, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TECHNOBAL - SAL'A S.R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums TECHNOBAL - SAL'A S.R.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Siešanas iekārtas, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, Siešanas iekārtas, un Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Sal'A, Slovākija.

 2. LEGATRICE

  Itālija

  Uzņēmums LEGATRICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siešanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī strings nozarēs. Tas atrodas Tollo, Itālija.

 3. UNIPACK

  Čehija

  Uzņēmums UNIPACK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Siešanas iekārtas, un Siešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Trinec, Čehija.

 4. MULLER MARTINI SPA

  Itālija

  Uzņēmums MULLER MARTINI SPA, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Siešanas iekārtas, un Siešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Sesto San Giovanni (mi), Itālija.

 5. LEPOR STUDIO

  Čehija

  Uzņēmums LEPOR STUDIO, ir Multi-Category, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Siešanas iekārtas, Reklāmas aģentūras, Siešanas iekārtas, un Reklāmas aģentūras nozarēs. Tas atrodas Kutná Hora , Čehija.

 1. TECHNOPAK SMALL BUSINESS LTD

  Ukraina

  Uzņēmums TECHNOPAK SMALL BUSINESS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Siešanas iekārtas, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, un Siešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Kharkiv, Ukraina.

 2. ERACOM, SPOL.S R.O.

  Čehija

  Uzņēmums ERACOM, SPOL.S R.O., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Siešanas iekārtas, un Siešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Kladno 1, Čehija.

 1. GRAFISK MASKINVARKSTED V/S NIELSEN

  Dānija

  Uzņēmums GRAFISK MASKINVARKSTED V/S NIELSEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Siešanas iekārtas, un Siešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Viby, Dānija.

 2. MOSCA DIRECT HUNGARY KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums MOSCA DIRECT HUNGARY KFT., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Siešanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Nyíregyháza, Ungārija.

 3. BATRAS S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums BATRAS S.R.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Siešanas iekārtas, un Siešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Praha 4 , Čehija.

 4. LEA VALLEY PACKAGING LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums LEA VALLEY PACKAGING LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Siešanas iekārtas, un Siešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Waltham Cross, Apvienotā Karaliste.

 5. R. KRAUTWALD MASCHINENFABRIK GMBH

  Vācija

 6. CHECKMATE SAFETY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CHECKMATE SAFETY, gadā un darbojas Pacelšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Virves siešanai, Darba drošība - materiāli un aprīkojums, Virves siešanai, un Darba drošība - materiāli un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Sheerness, Kent, Apvienotā Karaliste.