• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • trikotāža - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Trikotāža - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. BURSE TEXTILES/ SOCKS MANUFACTURER

  Turcija

  Uzņēmums BURSE TEXTILES/ SOCKS MANUFACTURER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zeķes un zeķbikses, Zeķes un zeķbikses, un wholesale work apparel nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. ARER TRES BRAIDING MACHINE

  Turcija

  Uzņēmums ARER TRES BRAIDING MACHINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. BRIGHI GROUP

  Itālija

  Uzņēmums BRIGHI GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās adāmmašīnas un piederumi, Mājas adāmmašīnas, Rūpnieciskās adāmmašīnas un piederumi, un Mājas adāmmašīnas nozarēs. Tas atrodas Forlì, Itālija.

 4. HENNSEN EUROPE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HENNSEN EUROPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī sock manufacturing machinery nozarēs. Tas atrodas Edinburgh, Apvienotā Karaliste.

 5. COMEZ INTERNATIONAL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COMEZ INTERNATIONAL S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Cilavegna, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PUTZ TEXTIL GMBHQ

  Austrija

  Uzņēmums PUTZ TEXTIL GMBHQ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Puloveri, un Puloveri nozarēs. Tas atrodas Ebensee, Austrija.

 2. VAELLA MASCHINEN SRL

  Rumānija

  Uzņēmums VAELLA MASCHINEN SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Mājas šujmašīnas, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Gludināšana - profesionālas iekārtas, Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, Mājas šujmašīnas, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Gludināšana - profesionālas iekārtas, un Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 3. NUOVA RIMATES SAS

  Itālija

  Uzņēmums NUOVA RIMATES SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Spirano, Itālija.

 4. PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S

  Dānija

  Uzņēmums PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cepuru ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, Izšūšanas iekārtas un piederumi, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, Izšūšanas iekārtas un piederumi, un Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bredebro, Dānija.

 5. SPACE FASHION S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SPACE FASHION S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apģērbs - furnitūra nozarē. Tas darbojas arī Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, fashion accessories, sewing articles, Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, un suppliers for tailors nozarēs. Tas atrodas Carpi, Itālija.

 1. TISMAIL

  Francija

  Uzņēmums TISMAIL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī shoes for children nozarēs. Tas atrodas Troyes, Francija.

 2. Z.P.H.U. ROMAN GAJOWIEC

  Polija

  Uzņēmums Z.P.H.U. ROMAN GAJOWIEC, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī used machines, un textile machinery nozarēs. Tas atrodas Kampinos A, Polija.

 1. LARSEN ITALIANA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LARSEN ITALIANA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās adāmmašīnas un piederumi, Mājas adāmmašīnas, Rūpnieciskās adāmmašīnas un piederumi, un Mājas adāmmašīnas nozarēs. Tas atrodas Moglia, Itālija.

 2. KNITOFFICE

  Beļģija

  Uzņēmums KNITOFFICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, un Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Zottegem, Beļģija.

 3. SHIMA - ORSI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums SHIMA - ORSI S.P.A., gadā un darbojas Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās adāmmašīnas un piederumi, Mājas adāmmašīnas, Rūpnieciskās adāmmašīnas un piederumi, un Mājas adāmmašīnas nozarēs. Tas atrodas Segrate, Itālija.

 4. INTEC MASCHINEN-EXPORT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums INTEC MASCHINEN-EXPORT GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, un Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Minden, Vācija.

 5. MENET-TREND KOTOELEM KFT

  Ungārija

  Uzņēmums MENET-TREND KOTOELEM KFT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, Svīteri un puloveri, Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, un Svīteri un puloveri nozarēs. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 6. ENTREDEUX BVBA

  Beļģija

  Uzņēmums ENTREDEUX BVBA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī tricot, un crochet nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 7. CO - MAC S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums CO - MAC S.A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās adāmmašīnas un piederumi, Mājas adāmmašīnas, Rūpnieciskās adāmmašīnas un piederumi, un Mājas adāmmašīnas nozarēs. Tas atrodas San Prospero, Itālija.

 8. FABRICACION MALLAS VICARIO SL

  Spānija

  Uzņēmums FABRICACION MALLAS VICARIO SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, un Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Burgos, Spānija.

 1. SERRAINO ROSALBA

  Itālija

  Uzņēmums SERRAINO ROSALBA, gadā un darbojas Sadzīves tehnikas remonts nozarē. Tas darbojas arī Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās adāmmašīnas un piederumi, Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, un Rūpnieciskās adāmmašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Rivarolo Canavese, Itālija.

 2. SHENZHEN XINHAIY KNITWEAR CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHENZHEN XINHAIY KNITWEAR CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī sock manufacturing machinery nozarēs. Tas atrodas Shenzhen, Ķīna.

 3. VE.MA.R. ( S.R.L. )

  Itālija

  Uzņēmums VE.MA.R. ( S.R.L. ), ir Izplatītājs, gadā un darbojas Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās adāmmašīnas un piederumi, Mājas adāmmašīnas, Rūpnieciskās adāmmašīnas un piederumi, un Mājas adāmmašīnas nozarēs. Tas atrodas Albinea, Itālija.

 4. M.D.S. DI COLELLA ALFONSO & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums M.D.S. DI COLELLA ALFONSO & C. S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās adāmmašīnas un piederumi, Mājas adāmmašīnas, Rūpnieciskās adāmmašīnas un piederumi, un Mājas adāmmašīnas nozarēs. Tas atrodas Quarrata, Itālija.

 5. DOFAMA THIES SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums DOFAMA THIES SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, un Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Kamienna Gora, Polija.

 6. DISTRIBUCIONMAQUINASMOSER

  Spānija

  Uzņēmums DISTRIBUCIONMAQUINASMOSER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Sedavi, Spānija.

 7. SCHLEIFSTEIN MASCHINENTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHLEIFSTEIN MASCHINENTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, un Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Siegen, Vācija.

 8. STE DES ETABLISSEMENTS MAILLET SAS

  Francija

  Uzņēmums STE DES ETABLISSEMENTS MAILLET SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, un Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Falleron, Francija.

 9. KATI SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums KATI SP. Z O.O., gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, un Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ozarow Mazowiecki, Polija.

 10. ART NOSSA TRICOT

  Brazīlija

  Uzņēmums ART NOSSA TRICOT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Valkāšanai gatavi apģērbi - sievietes, un Valkāšanai gatavi apģērbi - sievietes nozarēs. Tas atrodas Monte Sião, Brazīlija.

Filtri

Rezultāti

Trikotāža - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

53 571 Uzņēmumi