• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zeltlietas

Rezultāti

Zeltlietas - Imports eksports

 1. GIOIELLERIA ZIMARINO

  Itālija

  Uzņēmums GIOIELLERIA ZIMARINO, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas darbojas arī jewellery with natural pearls, un wrist-watches nozarēs. Tas atrodas San Salvo, Itālija.

 2. POLYMET - REINE METALLE.®

  Vācija

  Uzņēmums POLYMET - REINE METALLE.®, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas atrodas Lüneburg, Vācija.

 3. M&K GMBH

  Vācija

  Uzņēmums M&K GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas atrodas Kahla, Vācija.

 4. MANANTIAL

  Spānija

  Uzņēmums MANANTIAL, gadā un darbojas Reliģiskas preces nozarē. Tas darbojas arī Zeltlietas, chasuble, stole, un Zeltlietas nozarēs. Tas atrodas Alboraya-Valencia, Spānija.

 5. TENTO DAVIDE DI NEGRI LAURA

  Itālija

  Uzņēmums TENTO DAVIDE DI NEGRI LAURA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas darbojas arī small-scale manufacture, un jewellery making nozarēs. Tas atrodas Valenza, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. IP ART SRL

  Moldāvija

  Uzņēmums IP ART SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Māksla - izstrādājumi un piegāde nozarē. Tas darbojas arī Reliģiskas preces, Zeltlietas, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Reliģiskas preces, silver icon, Zeltlietas, un Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarēs. Tas atrodas Floresti, Moldāvija.

 2. ESTAMPERIA SAN JOSÉ

  Spānija

  Uzņēmums ESTAMPERIA SAN JOSÉ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Reliģiskas preces nozarē. Tas darbojas arī Zeltlietas, un Zeltlietas nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 3. ARLY S.N.C. DI GALANTE ARTURO & C.

  Itālija

  Uzņēmums ARLY S.N.C. DI GALANTE ARTURO & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zeltlietas un sudrablietas nozarē. Tas darbojas arī Bižutērija un juvelierizstrādājumi, Zeltlietas, Bižutērija un juvelierizstrādājumi, un Zeltlietas nozarēs. Tas atrodas Monticello Conte Otto, Itālija.

 4. C. U. H. BESTE GBR

  Vācija

  Uzņēmums C. U. H. BESTE GBR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas darbojas arī goldsmiths nozarēs. Tas atrodas Winterberg, Vācija.

 5. POKROVSKY JEWELRY

  Rusija

  Uzņēmums POKROVSKY JEWELRY, ir Multi-Category, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas darbojas arī Zeltlietas un sudrablietas, Apzeltīšana - juvelieru darbs, Zeltlietas un sudrablietas, Apzeltīšana - juvelieru darbs, silver jewellery sets, un gold necklaces nozarēs. Tas atrodas Pokrov, Rusija.

 1. NATALE FONTANA GIOIELLI

  Itālija

  Uzņēmums NATALE FONTANA GIOIELLI, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Bižutērija un juvelierizstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Zeltlietas, precious stone setting, gold engraving, Zeltlietas, un clock nozarēs. Tas atrodas Bologna, Itālija.

 2. LUCCHETTA ARMANDO SRL

  Itālija

  Uzņēmums LUCCHETTA ARMANDO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas atrodas Bassano Del Grappa, Itālija.

 1. MERTENS

  Beļģija

  Uzņēmums MERTENS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas darbojas arī gilding, silver-plating metals, Varnishing, un metal nickel plating nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 2. LI JEWELS

  Spānija

  Uzņēmums LI JEWELS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Juvelierizstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Zeltlietas, jewellery making, Zeltlietas, Handcrafted jewellery, un gold jewellery nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 3. ARTESANIA MORI

  Spānija

  Uzņēmums ARTESANIA MORI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas atrodas Salamanca (capital), Spānija.

 4. EL ÁNGEL

  Spānija

  Uzņēmums EL ÁNGEL, gadā un darbojas Reliģiskas preces nozarē. Tas darbojas arī Zeltlietas, Zeltlietas, furniture, prints, un crucifix nozarēs. Tas atrodas Madrid-Madrid, Spānija.

 5. PRYTULA JEWELLERY GROUP

  Ukraina

  Uzņēmums PRYTULA JEWELLERY GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas darbojas arī wedding bands, un gold jewellery sets nozarēs. Tas atrodas Vinnitsa, Ukraina.

 6. SILVER GOLD BULL

  Vācija

  Uzņēmums SILVER GOLD BULL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 7. GOUDSMEDERIJ 10-LINE

  Nīderlande

  Uzņēmums GOUDSMEDERIJ 10-LINE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas atrodas Best, Nīderlande.

 8. CORAL GOLD TECH

  Itālija

  Uzņēmums CORAL GOLD TECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas darbojas arī semi-finished silver products, un gold semi-finished products nozarēs. Tas atrodas Arezzo, Itālija.

 1. MICHELA DE' CRISTIANI S.A.S

  Itālija

  Uzņēmums MICHELA DE' CRISTIANI S.A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas darbojas arī Handcrafted jewellery, goldsmithing laboratory, manufacture of articles in gold and silver, un high-class jewellery nozarēs. Tas atrodas Valenza, Itālija.

 2. GOLDANKAUF MÜNCHEN

  Vācija

  Uzņēmums GOLDANKAUF MÜNCHEN, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas atrodas München, Vācija.

 3. JOYAS MARISOL C.B.

  Spānija

  Uzņēmums JOYAS MARISOL C.B., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas atrodas Badajoz, Spānija.

 4. UZMAN JEWELLERY

  Turcija

  Uzņēmums UZMAN JEWELLERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas darbojas arī Juvelierizstrādājumi, wholesale of jewellery, Juvelierizstrādājumi, un manufacture of jewellery nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. COMPRO ORO OROLIVE

  Itālija

  Uzņēmums COMPRO ORO OROLIVE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas darbojas arī jewellery purchased nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 6. ENEXURODANEISTIRIO ATHINON

  Grieķija

  Uzņēmums ENEXURODANEISTIRIO ATHINON, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas atrodas Athina, Grieķija.

 7. BETTONTE LINO SNC

  Itālija

  Uzņēmums BETTONTE LINO SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas darbojas arī pendants, gold earrings, un silver nozarēs. Tas atrodas San Salvatore Monferrato, Itālija.

 8. AHLDEN GOLD GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AHLDEN GOLD GMBH, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas darbojas arī mixed precious metal jewellery, sale of precious metals, un jewellery in precious metals nozarēs. Tas atrodas Stuhr, Vācija.

 9. DAMIATA GIOIELLI

  Itālija

  Uzņēmums DAMIATA GIOIELLI, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zeltlietas nozarē. Tas darbojas arī jewellery with pearls, un gold bangles nozarēs. Tas atrodas Melilli, Itālija.

 10. M. BRANDENBERGER AG

  Šveice

  Uzņēmums M. BRANDENBERGER AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, Zeltlietas - iekārtas un materiāli, Zeltlietas un sudrablietas, Zeltlietas, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, Zeltlietas - iekārtas un materiāli, Zeltlietas un sudrablietas, un Zeltlietas nozarēs. Tas atrodas Thalwil, Šveice.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas