• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums

Rezultāti

Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums - Imports eksports

 1. PERUZA LTD

  Latvija

  Fish processing based industry project planning, designing, manufacturing, delivering and installing. Food and beverage based industry project planning, designing, manufacturing, delivering and installing. Automation and robotization solution planning, designing, manufacturing, delivering and installing. Conveyor system planning, designing, manufacturing, delivering and installing.

  Visi produkti priekš "zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums"

 2. TERLET B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums TERLET B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums, Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, Rīsi - apstrādes iekārtas un aprīkojums, Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums, Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, un Rīsi - apstrādes iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Zutphen, Nīderlande.

 3. TEHNO-T

  Ukraina

  Uzņēmums TEHNO-T, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Nizhyn, Ukraina.

 4. UNIFREEZING

  Nīderlande

  Uzņēmums UNIFREEZING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī meat processing, fresh baked products, deep-frozen cereals for aperitifs, breakfast and snacks, un frozen bakery products nozarēs. Tas atrodas Enschede, Nīderlande.

 5. SORGO ANLAGENBAU GMBH

  Austrija

  Uzņēmums SORGO ANLAGENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Klagenfurt, Austrija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SOGRADEX

  Francija

  Uzņēmums SOGRADEX, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produktu iepakojumi, stainless steel knives, personal protection devices, Pārtikas produktu iepakojumi, un sharpening machines nozarēs. Tas atrodas Lorient, Francija.

 2. ZIEGRA ESPAÑA, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ZIEGRA ESPAÑA, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas, ice manufacturers for the food industry, ice shards, ice makers, un Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Lorquí, Spānija.

 3. KM FISH MACHINERY A/S

  Dānija

  Uzņēmums KM FISH MACHINERY A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Dybvad, Dānija.

 4. P.E. BAKHMACH R.A.

  Ukraina

  Uzņēmums P.E. BAKHMACH R.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Svitlovodsk, Ukraina.

 5. CRYOGENIC (BEIJING) SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums CRYOGENIC (BEIJING) SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas 102200, Ķīna.

 1. AQUATIC SCIENCE

  Beļģija

  Uzņēmums AQUATIC SCIENCE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums, Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, un Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Herstal, Beļģija.

 2. AFC MECHENICAL AND EQUIPMENT CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums AFC MECHENICAL AND EQUIPMENT CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Jinan, Ķīna.

 1. GRUZZA COSRUZIONI MECCANICHE

  Itālija

  Uzņēmums GRUZZA COSRUZIONI MECCANICHE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums, Konservētas zivis, fish processing equipment, Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums, un Konservētas zivis nozarēs. Tas atrodas Sala Baganza, Itālija.

 2. GE.NE S.R.L

  Itālija

  Uzņēmums GE.NE S.R.L, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī wholesale of fresh fish, import of frozen fish, wholesale of frozen fish, un frozen fruit nozarēs. Tas atrodas Treviolo, Itālija.

 3. CHUNGHA MACHINERY CO., LTD.

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums CHUNGHA MACHINERY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī fish processing equipment, un defrosters nozarēs. Tas atrodas Busan, Dienvidkoreja.

 4. USINE MECHANIQUE DE NEZHIN

  Ukraina

  Uzņēmums USINE MECHANIQUE DE NEZHIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Nezhin, Ukraina.

 5. DANTECH - DANISH TECHNOLOGY CENTER

  Dānija

  Uzņēmums DANTECH - DANISH TECHNOLOGY CENTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Gilleleje, Dānija.

 6. S.C. "ELECTROMASINA" S.R.L.

  Moldāvija

  Uzņēmums S.C. "ELECTROMASINA" S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Chisinau, Moldāvija.

 7. SORGO ANLAGENBAU AUSTRIA

  Austrija

  Uzņēmums SORGO ANLAGENBAU AUSTRIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Klagenfurt, Austrija.

 8. HIDRONER AQUACULTURE EQUIPMENTS LIMITED

  Turcija

  Uzņēmums HIDRONER AQUACULTURE EQUIPMENTS LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. OPTIMAR FODEMA, S.A.

  Spānija

  Uzņēmums OPTIMAR FODEMA, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Vigo, Spānija.

 2. MICOGY(MKQ) ELECTRIC CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums MICOGY(MKQ) ELECTRIC CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Fuzhou,fujian, Ķīna.

 3. KAILASH ENGINEERING AND EXPORTS

  Indija

  Uzņēmums KAILASH ENGINEERING AND EXPORTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Rajkot, Indija.

 4. COUTURE ET GUEROULT ALIMENTATI ON SAS

  Francija

  Uzņēmums COUTURE ET GUEROULT ALIMENTATI ON SAS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums, un Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Rouen, Francija.

 5. TEKNO PASLANMAZ

  Turcija

  Uzņēmums TEKNO PASLANMAZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Konya/ Center, Turcija.

 6. ELDAWLY FOR IMPORTING PRINTING MACHINES

  Lībija

  Uzņēmums ELDAWLY FOR IMPORTING PRINTING MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas 012, Lībija.

 7. VAKI AQUACULTURE SYSTEMS LTD

  Islande

  Uzņēmums VAKI AQUACULTURE SYSTEMS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akvakultūra un zivkopība nozarē. Tas darbojas arī Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums, un Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Kopavogi, Islande.

 8. F.BARRACLOUGH LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums F.BARRACLOUGH LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums, un Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bradford, Apvienotā Karaliste.

 9. ORA FOOD PROCESSING CO LTD

  Islande

  Uzņēmums ORA FOOD PROCESSING CO LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums, un Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Kopavogi, Islande.

 10. FISKVÉLAR EHF

  Islande

  Uzņēmums FISKVÉLAR EHF, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zvejniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums, un Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Garðabæ, Islande.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas

Meklēt cenas priekš

Filtri

Rezultāti

Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

41 Uzņēmumi