• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zootehnikas iekārtas

Rezultāti

Zootehnikas iekārtas - Imports eksports

 1. FERRANTI - BOX E CUCCE PER CANI - GABBIE - VOLIERE

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FERRANTI - BOX E CUCCE PER CANI - GABBIE - VOLIERE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zootehnikas iekārtas nozarē. Tas atrodas Montefalco, Itālija.

 2. FERRANTI - BOX E CUCCE PER CANI - GABBIE - VOLIERE

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FERRANTI - BOX E CUCCE PER CANI - GABBIE - VOLIERE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zootehnikas iekārtas nozarē. Tas atrodas Montefalco, Itālija.

 3. VEPEMIR ITH.IHR.VE TIC.LTD.ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums VEPEMIR ITH.IHR.VE TIC.LTD.ŞTI., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zootehnikas iekārtas nozarē. Tas atrodas Hatay, Turcija.

 4. ALFARM TARIM HAYVANCILIK TEKNOLOJILERI

  Turcija

  Uzņēmums ALFARM TARIM HAYVANCILIK TEKNOLOJILERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu liekšana nozarē. Tas darbojas arī Zootehnikas iekārtas, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Zootehnikas iekārtas, box equipment, contract manufacturing, un Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 5. FLEXTIM INDUSTRY SRL

  Rumānija

  Uzņēmums FLEXTIM INDUSTRY SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Zootehnikas iekārtas, Atkritumu sadedzināšanas ierīces, Zootehnikas iekārtas, un Atkritumu sadedzināšanas ierīces nozarēs. Tas atrodas Timisoara, Rumānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ATTREZZATURE ZOOTECNICHE MEC

  Itālija

  Uzņēmums ATTREZZATURE ZOOTECNICHE MEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zootehnikas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī troughs, equipment for zootechnics, animal fodder equipment, un fodder troughs for zootechnics nozarēs. Tas atrodas Luzzara, Itālija.

 2. MARTIN NAGL BETONWERK E.K.

  Vācija

  Uzņēmums MARTIN NAGL BETONWERK E.K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zootehnikas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī mobile concrete plants nozarēs. Tas atrodas Wurmannsquick, Vācija.

 3. AGRIMEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums AGRIMEC S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zootehnikas iekārtas nozarē. Tas atrodas Alcamo, Itālija.

 4. O.M. LATERZA GIUSEPPE

  Itālija

  Uzņēmums O.M. LATERZA GIUSEPPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zootehnikas iekārtas nozarē. Tas atrodas Putignano, Itālija.

 5. ARQUIMEA AGROTECH

  Spānija

  Uzņēmums ARQUIMEA AGROTECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zootehnikas iekārtas nozarē. Tas atrodas Collado Villalba, Spānija.

 1. STEPHANSHOF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STEPHANSHOF GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Zootehnikas iekārtas, Lopu dzirdināšanas siles, Zootehnikas iekārtas, un Lopu dzirdināšanas siles nozarēs. Tas atrodas Wittingen, Vācija.

 2. ANKARA CANLI HAYVAN NAKLIYESI

  Turcija

  Uzņēmums ANKARA CANLI HAYVAN NAKLIYESI, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Zootehnikas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Dzīvnieku pārvadāšana, animal transport service, Dzīvnieku pārvadāšana, un motor vehicles fitted out for transporting animals nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 1. SYNTHESIS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SYNTHESIS S.R.L., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zootehnikas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī agricultural products for zootechnical foods, medicines for veterinary use, un disinfecting equipment nozarēs. Tas atrodas Caravaggio, Itālija.

 2. FDA SHOP

  Itālija

  Uzņēmums FDA SHOP, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zootehnikas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lopu dzirdināšanas siles, accessories for milking machines, Lopu dzirdināšanas siles, un electrified fences nozarēs. Tas atrodas Gualtieri, Itālija.

 3. ANKARA CANLI HAYVAN TAŞIMA

  Turcija

  Uzņēmums ANKARA CANLI HAYVAN TAŞIMA, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Zootehnikas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Dzīvnieku pārvadāšana, animal transport service, motor vehicles fitted out for transporting animals, Livestock truck, un Dzīvnieku pārvadāšana nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 4. FERMIERUL ABC

  Rumānija

  Uzņēmums FERMIERUL ABC, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zootehnikas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lopu dzirdināšanas siles, un Lopu dzirdināšanas siles nozarēs. Tas atrodas Cluj-Napoca, Rumānija.

 5. PIRO IMPIANTI ZOOTECNICI

  Itālija

  Uzņēmums PIRO IMPIANTI ZOOTECNICI, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zootehnikas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī fodder troughs for zootechnics nozarēs. Tas atrodas Cutro, Itālija.

 6. HUNGAPIG KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums HUNGAPIG KFT., gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Zootehnikas iekārtas, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, un Zootehnikas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Herceghalom, Ungārija.

 7. TIERKENNZEICHNUNG SPLITTHOFF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TIERKENNZEICHNUNG SPLITTHOFF GMBH, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Zootehnikas iekārtas, un Zootehnikas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Isselburg, Vācija.

 8. PRACTICE CLINICAS VETERINARIAS MOVILES SLL

  Spānija

  Uzņēmums PRACTICE CLINICAS VETERINARIAS MOVILES SLL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Zootehnikas iekārtas, un Zootehnikas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Tudela, Spānija.

 1. KARAKAYALAR

  Turcija

  Uzņēmums KARAKAYALAR, gadā un darbojas Bioloģiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Zootehnikas iekārtas, un Zootehnikas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Osmaniye, Turcija.

 2. SARL GAY PERE ET FILS

  Francija

  Uzņēmums SARL GAY PERE ET FILS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Zootehnikas iekārtas, un Zootehnikas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Doue La Fontaine, Francija.

 3. LANDWIRTE GMBH TERPE-PROSCHIM

  Vācija

 4. HUNZAG MEZOGAZDASAGI RENDSZERFEJLESZTO ES ERTEKESITO KFT

  Ungārija

 5. LANDWIRTSCHAFTS GMBH MESEBERG

  Vācija

 6. IBERINSTAL-INSTALAÇOES TÉCNICAS, LDA.

  Portugāle

 7. REFTINSKAYA POULTRY FACTORY

  Rusija

 8. RWS AGRARVEREDLUNG VERWALTUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

 9. OEHNALAND AGRARGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

 10. LIRS AGRAR- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Vācija