• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kārbu pildīšanas iekārtas

Rezultāti

Kārbu pildīšanas iekārtas - Imports eksports

 1. KEYMAC PACKAGING SYSTEMS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Verified by europages badge

  Keymac Packaging Systems was founded in 2005. For 16 years Keymac has earned its reputation as a manufacturer of packaging machinery. The continuous development of our range enables us to provide our customers with packaging machines together with design and installation services. Our range includes the following machines: Machines for packing fresh products in PLASTIC-FREE packaging. Erectors: Packaging machines for forming cartons from flat blanks by the use of a locking tab mechanism (gluing optional). Speed up to 60 cycles per minute per forming head. Closer: Packing machine for the automatic closing of filled cartons. Three flaps or single flap style. Speed up to 200 cartons per minute. Cartoners. Semi-Automatic and Automatic Horizontal Cartoners: Rate up to 120 cartons per minute. Sleevers (for ready meals, pots or fresh products): Machines for inserting a tray or a pot into a pre-glued sleeve. Available in different versions at speeds up to 80 trays / pots per minute. Product handling: Infeed systems, conveyors and rotary tables. We are at your disposal to study all your packaging projects.

 2. TEDMAK DANISMANLIK VE MAKINE SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums TEDMAK DANISMANLIK VE MAKINE SAN. TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Palešu piekraušanas iekārtas, Kārbu pildīšanas iekārtas, taping machines for boxes, automatic wrapping machine, Palešu piekraušanas iekārtas, un Kārbu pildīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. WHITE STEEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WHITE STEEL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kārbu pildīšanas iekārtas, Etiķešu līmēšanas ierīces, Packing machines, rubber mixers, Kārbu pildīšanas iekārtas, un Etiķešu līmēšanas ierīces nozarēs. Tas atrodas Wildau, Vācija.

 4. VERPAMA AG

  Šveice

  Uzņēmums VERPAMA AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kārbu pildīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Box forming machines, cardboard and pasteboard working, Cardboard box and packaging, un Cardboard products - manufacturing machinery nozarēs. Tas atrodas Freienbach, Šveice.

 5. SOMIC VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums SOMIC VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kārbu pildīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī automatic packaging machinery, packing machines for the food-processing industry, un packaging line nozarēs. Tas atrodas Amerang, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BASIS, LLC

  Ukraina

  Uzņēmums BASIS, LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kārbu pildīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - rūpnieciskas iesaiņošanas iekārtas, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, cartoners for packing, cartoners, Pārtikas produkti - rūpnieciskas iesaiņošanas iekārtas, un Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Kyiv Region, Brovary City, Ukraina.

 2. 3S PACTEC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums 3S PACTEC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Kārbu pildīšanas iekārtas, Global packaging solutions, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, un Kārbu pildīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Dietmannsried, Vācija.

 3. TRANS-PAK AG FACHGROSSHANDEL FÜR VERPACKUNGSMITTEL

  Vācija

  Uzņēmums TRANS-PAK AG FACHGROSSHANDEL FÜR VERPACKUNGSMITTEL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kārbu pildīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī packaging filling materials, Copolymer, Packaging machine, un adhesive tapes nozarēs. Tas atrodas Solms, Vācija.

 4. ITAL PAL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ITAL PAL S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kārbu pildīšanas iekārtas, Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas, Kārbu pildīšanas iekārtas, Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas, depalletizers, un moulding machines for packing nozarēs. Tas atrodas Alessandria, Itālija.

 5. ROBOT MULTIPROJECT SRL

  Itālija

  Uzņēmums ROBOT MULTIPROJECT SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kārbu pildīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Besnate, Itālija.

 1. BAMATEC GMBH SÖMMERDA

  Vācija

  Uzņēmums BAMATEC GMBH SÖMMERDA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Kārbu pildīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Bandrolēšanas iekārtas, Bandrolēšanas iekārtas, stamping machine, un straps nozarēs. Tas atrodas Sömmerda, Vācija.

 2. PENTA SERVIS

  Čehija

  Uzņēmums PENTA SERVIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kondicionieri nozarē. Tas darbojas arī Ietīšana un aizdare - iekārtas, Pildīšana kastēs - iekārtas, Kārbu pildīšanas iekārtas, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Ietīšana un aizdare - iekārtas, Pildīšana kastēs - iekārtas, Kārbu pildīšanas iekārtas, un Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Holice, Čehija.

 1. AVERCON

  Beļģija

  Uzņēmums AVERCON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kārbu pildīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Eeklo, Beļģija.

 2. TRAMANN & MEINEN MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TRAMANN & MEINEN MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kārbu pildīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, un Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Wiesmoor, Vācija.

 3. TECMA PACK

  Francija

  Uzņēmums TECMA PACK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kārbu pildīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, case erector, un case erector manufacturer nozarēs. Tas atrodas Coulommiers, Francija.

 4. BAC À BEC CARTON

  Spānija

  Uzņēmums BAC À BEC CARTON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noliktavu rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Kārbu pildīšanas iekārtas, Kartona kastes, Noliktavu loģistika, Kārbu pildīšanas iekārtas, Kartona kastes, un Noliktavu loģistika nozarēs. Tas atrodas Castellvell del Camp, Spānija.

 5. BOIX EUROPE BV

  Vācija

  Uzņēmums BOIX EUROPE BV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Kārbu pildīšanas iekārtas, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Kārbu pildīšanas iekārtas, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Waging Am See, Vācija.

 6. BOXON GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BOXON GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kartons iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Kārbu pildīšanas iekārtas, Kārbu pildīšanas iekārtas, un packing and packaging labelling and marking machinery nozarēs. Tas atrodas Willich, Vācija.

 7. BOBST MEX SA

  Šveice

  Uzņēmums BOBST MEX SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kārbu pildīšanas iekārtas, un Kārbu pildīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Lausanne, Šveice.

 8. G.N.A.

  Itālija

  Uzņēmums G.N.A., gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kārbu pildīšanas iekārtas, Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas, Kārbu pildīšanas iekārtas, un Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Ozzano Dell'emilia, Itālija.

 1. DONG GUANG CANG HAI PACKING MACHINE CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums DONG GUANG CANG HAI PACKING MACHINE CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kārbu pildīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī flexo print units nozarēs. Tas atrodas cang zhou, Ķīna.

 2. PFM S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums PFM S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kārbu pildīšanas iekārtas, Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas, Kārbu pildīšanas iekārtas, un Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Torrebelvicino, Itālija.

 3. M.C. AUTOMATIONS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums M.C. AUTOMATIONS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kārbu pildīšanas iekārtas, Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas, Kārbu pildīšanas iekārtas, un Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Casalecchio Di Reno, Itālija.

 4. STUDIOPACK S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums STUDIOPACK S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kārbu pildīšanas iekārtas, Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas, Kārbu pildīšanas iekārtas, un Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bologna, Itālija.

 5. XINGUANGMING CARTON MACHINERY CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums XINGUANGMING CARTON MACHINERY CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kārbu pildīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Cangzhou, Ķīna.

 6. TEAMAC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TEAMAC S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kārbu pildīšanas iekārtas, Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas, Kārbu pildīšanas iekārtas, un Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Budrio, Itālija.

 7. SIGITASPAK S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SIGITASPAK S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kārbu pildīšanas iekārtas, Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas, Kārbu pildīšanas iekārtas, un Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Schio, Itālija.

 8. SIFATECH S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SIFATECH S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kārbu pildīšanas iekārtas, Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas, Kārbu pildīšanas iekārtas, un Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Masera' Di Padova, Itālija.

 9. SC AMC LIGHT PACK SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SC AMC LIGHT PACK SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kārbu pildīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums - papīrs un kartons, cartoning, un Iepakojums - papīrs un kartons nozarēs. Tas atrodas Bragadiru, Rumānija.

 10. TECHNIPES S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECHNIPES S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kārbu pildīšanas iekārtas, Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas, Kārbu pildīšanas iekārtas, un Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Santarcangelo Di Romagna, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Kārbu pildīšanas iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

443 Uzņēmumi