• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • saldētas un sasaldētas zivis

Rezultāti

Saldētas un sasaldētas zivis - Imports eksports

 1. FISHERIES INTL

  Mauritānija

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Mēs esam zvejniecības uzņēmums un saldētu uz kuģa, saldētu uz sauszemes un svaigu zivju eksportētājs no Mauritānijas uz Daklu. Mēs atrodamies Mauritānijā - Rietumāfrikā un Vācijā. Mēs zvejojam un eksportējam no jūsu zvejas vietām uz Eiropu, Āfriku, arābu valstīm, Āziju un Kanādu. Mēs esam uzņēmums, kas ievēro Eiropas un Amerikas Savienības noteiktās sankcijas. Tas nozīmē, ka mēs netirgojam ar valstīm, uz kurām attiecas ekonomiskās sankcijas, piemēram, Kubu, Krieviju, Venecuēlu......... Mūsu uz zvejas kuģiem saldētās zivis un uz sauszemes saldētās zivis atbilst ieteicamajai zivju apstrādei, tvertnes un saldēšanas iekārtas atbilst Eiropas normatīvajām prasībām. Mūsu zivju īpašības ir šādas: - Olbaltumvielas: 60-70 %. - Tauki: 4-10 %. - Minerālsāls: 2-4 %. Visiem klientiem ieteicams nosūtīt mums iepirkuma nodomu vēstuli (LOI), kurā jānorāda: - kopējais iepērkamais daudzums - precīzi pieprasīto zivju izmēri - Galīgais galamērķis - zivju zinātniskie nosaukumi

 2. E.H.W. WORLDWIDE

  Nīderlande

  Verified by europages badge

  E.H.W. Worldwide, established in 2011 in Cyprus, is a global force in sourcing and distributing quality products at exceptional prices. Our commitment to "quality products for the best price" drives our year-round accessibility. We rigorously select premium suppliers, ensuring only the finest products reach our customers. Spanning Europe, Africa, the Middle East, Asia, and the Americas, we directly import from leading sources such as Chile, Uruguay, South Africa, and more. With a recent expansion in Germany, we adeptly serve diverse markets, fostering enduring partnerships. Our upcoming logistics hub in South Africa exemplifies our strategic growth. Fueled by our devoted team, E.H.W. Worldwide thrives as a market leader, delivering an unparalleled customer experience. At E.H.W. Worldwide, our mission stands as a testament to our dedication. We endeavor to provide our customers with a transcendent experience, marked by the procurement, supply, and distribution of products that exceed expectations. As we transcend boundaries and traverse industries, we remain committed to making every business interaction with us an unforgettable journey, replete with unparalleled quality and value.

 3. FAGOU

  Beļģija

  Verified by europages badge

  We are a trading company that exports foodstuffs, frozen foods and consumer goods such as nappies, scotch tape and others. We operate in Europe and Africa. Over the years, we have considerably extended the range of products we offer and the scope and reach of our distribution network, motivated by our desire to please our valued customers. We export all over sub-Saharan Africa, offering field to fork controls (EU, USA, etc.) at each stage prior to final delivery to Africa.

 4. EXOTIC CITY

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EXOTIC CITY, ir Multi-Category, gadā un darbojas Vietējā ražojuma pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Rīsi, Pārtikas produkti - imports, eksports, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Dzērieni - imports, eksports, Kafija un tēja, Virces, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Saldēti un sasaldēti dārzeņi, un Saldēti un sasaldēti augļi nozarēs. Tas atrodas Alleur, Beļģija.

 5. M-S SERVICES

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums M-S SERVICES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzērieni - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Zivis, Rīsi, Medus, Žāvēti augļi, Kafija un tēja, Saldētas un sasaldētas zivis, Gāzēti dzērieni, un Pārtikas produkti - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Woluwe-Saint-Pierre, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PESMARÍN

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PESMARÍN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī frozen sea food, fish wholesaler, seafood wholesaler, phycis phycis, CEPHALOPODS, HAKE, un ROSADA nozarēs. Tas atrodas Marín-Pontevedra, Spānija.

 2. CONGELADOS MAR DE MAR

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CONGELADOS MAR DE MAR, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī fresh fish, squid, snuff, rock salmon, cod, prawns, un Giant freshwater prawns nozarēs. Tas atrodas Vigo-Pontevedra, Spānija.

 3. VIRGILIO C. MOREIRA, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums VIRGILIO C. MOREIRA, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Saldētas un sasaldētas zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, un frozen seafood nozarēs. Tas atrodas Sangalhos, Portugāle.

 4. VALOFISH

  Francija

  Uzņēmums VALOFISH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas atrodas Le Portel, Francija.

 5. MASCATO

  Spānija

  Uzņēmums MASCATO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivis, frozen fish, cod, Zivis, un snuff nozarēs. Tas atrodas Vigo-Pontevedra, Spānija.

 1. CONGELAGOS SA

  Portugāle

  Uzņēmums CONGELAGOS SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī frozen fish export, frozen shellfish, frozen seafood, un wholesale fish sales nozarēs. Tas atrodas Lagos, Portugāle.

 2. SAFRICOPE S.A.U.

  Spānija

  Uzņēmums SAFRICOPE S.A.U., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī refrigerated warehouses for storing merchandise, un distribution centre nozarēs. Tas atrodas Marín, Spānija.

 1. PRODWAY INTERNATIONAL

  Francija

  Uzņēmums PRODWAY INTERNATIONAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Zivis, Saldēta un sasaldēta gaļa, Sasaldētas jūras veltes, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Zivis, Saldēta un sasaldēta gaļa, un Sasaldētas jūras veltes nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 2. FLOOK SRL

  Itālija

  Uzņēmums FLOOK SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī whole fish, deep-frozen ready meals, deep-frozen food products, un frozen soups nozarēs. Tas atrodas Bozzolo, Itālija.

 3. VISSCHER SEAFOOD B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums VISSCHER SEAFOOD B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī salmon, salmon aquaculture, Frozen Salmon, un packaged salmon nozarēs. Tas atrodas Urk, Nīderlande.

 4. EIRASMAR

  Spānija

  Uzņēmums EIRASMAR, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Konservētas gliemenes, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Konservētas zivis, shellfish, Konservētas gliemenes, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, un Konservētas zivis nozarēs. Tas atrodas Vigo-Pontevedra, Spānija.

 5. OKEANOS

  Francija

  Uzņēmums OKEANOS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis, shellfish, un frozen shellfish nozarēs. Tas atrodas Montigny-Le-Bretonneux, Francija.

 6. BLUE WORLD SEAFOOD

  Nīderlande

  Uzņēmums BLUE WORLD SEAFOOD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī import of frozen fish, Marketing of frozen seafood, sushi, un tuna nozarēs. Tas atrodas Nuenen, Nīderlande.

 7. HIPOMAR,S.A.

  Spānija

  Uzņēmums HIPOMAR,S.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas atrodas El Prat De Llobregat, Spānija.

 8. NEVA OCEANS B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums NEVA OCEANS B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Svaigi dārzeņi, fish and processed fish products, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, un Svaigi dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Dronten, Nīderlande.

 1. NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC

  Rusija

  Uzņēmums NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sasaldētas jūras veltes nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, Zivkopība - imports, eksports, Jūras zivis, Zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, Zivkopība - imports, eksports, un Jūras zivis nozarēs. Tas atrodas Murmansk, Rusija.

 2. ASTURPESCA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ASTURPESCA S.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī caught sea fish nozarēs. Tas atrodas Aviles-Asturias, Spānija.

 3. PUERTA COSTAS SA

  Spānija

  Uzņēmums PUERTA COSTAS SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī swordfish, tuna, un food industry nozarēs. Tas atrodas Mos, Spānija.

 4. NDOYE DISTRIBUTION

  Francija

  Uzņēmums NDOYE DISTRIBUTION, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī shellfish, cephalopods, un fresh fish export nozarēs. Tas atrodas Nice, Francija.

 5. ALFA FISH

  Beļģija

  Uzņēmums ALFA FISH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivis, wholesale of fish, wholesale fish sales, Zivis, un fresh fish export nozarēs. Tas atrodas Brecht, Beļģija.

 6. MARLITORA SEAFOOD

  Spānija

  Uzņēmums MARLITORA SEAFOOD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī lobster, shrimp, scallops, un octopus nozarēs. Tas atrodas Huelva, Spānija.

 7. T & T INTERNATIONAL SRL

  Itālija

  Uzņēmums T & T INTERNATIONAL SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī wholesale of frozen fish, squid, un frozen fish nozarēs. Tas atrodas Brendola, Itālija.

 8. DIE RÄUCHEREI GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums DIE RÄUCHEREI GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Kūpinātas un sālītas zivis, frozen fish export, fish shops, Kūpinātas un sālītas zivis, un frozen fish products nozarēs. Tas atrodas Klein Meckelsen, Vācija.

 9. BIOFRESCOS - COMÉRCIO DE PRODUTOS ALIMENTARES LDA

  Portugāle

  Uzņēmums BIOFRESCOS - COMÉRCIO DE PRODUTOS ALIMENTARES LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Gliemenes un vēžveidīgie, cephalopods, un Gliemenes un vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Linda-A-Velha, Portugāle.

 10. ALPHA BAY

  Francija

  Uzņēmums ALPHA BAY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Jūras zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, Jūras zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, frozen shellfish, un frozen shellfish nozarēs. Tas atrodas Lorient, Francija.

Filtri

Rezultāti

Saldētas un sasaldētas zivis - Imports eksports

Rezultātu skaits

2303 Uzņēmumi